Zdjęcie: Materiały Jessici Mercedes

Galeria Rzeszów zaprasza na w najbliższą sobotę (1 kwietnia) na Wiosenny Fashion Show. Gościem specjalnym będzie Jessica Mercedes.

Jessica Mercedes Kirschner jako jedna z najbardziej widocznych i ciekawych osobowości polskiej blogosfery modowej doskonale wpisuje się w charakter wydarzenia Fashion Show w Galerii Rzeszów. Jest stylistką i autorytetem w kwestiach stylu i najnowszych trenerów w modzie. Wzmianki o jej stylizacjach  pojawiają  się w takich pismach, jak Vanity Fair, Vogue, Grazia, Elle czy Glamour. 

W Galerii Rzeszów Jessica Mercedes będzie komentowała pokazy mody oraz doradzała klientom galerii w kwestach mody i stylu.

Wydarzenie modowe rozpocznie się o godz. 13:00 pokazami mody dziecięcej. Następnie, o 14:00 odbędzie się spotkanie z fanami Jessici Mercedes, podczas którego będzie możliwość zadania pytań Jessice, zrobienia z nią zdjęcia oraz zdobycia jej autografu.

– Następnie już w towarzystwie Jessici Mercedes odbędą się pokazy mody w 4 blokach tematycznych: moda młodzieżowa, moda casual, moda premium oraz pokazy bielizny i mody plażowej. Obejrzymy pokazy najnowszych kolekcji WIOSNA/LATO 2017 marek dostępnych w Galerii Rzeszów – poinformowała Katarzyna Pawełek z Galerii Rzeszów.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Nie zabraknie również przerywników sportowych i tanecznych. Na scenie zaprezentują się uczniowie Akademii Sportu Chikara oraz Akademii Tańca Jazzowgo SensDance. Organizatorzy przygotowali również liczne konkursy z nagrodami i wiele innych atrakcji.

Dla wszystkich łowców okazji i promocji, salony w Galerii Rzeszów w ramach największej akcji rabatowej w Polsce – Stylowych Zakupów z magazynami TWÓJ STYL I GRAZIA, przygotowały weekend niesamowitych okazji.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama