Zdjęcie: Materiały Mercedes-Benz D&R Czach

Piękne klasyczne mercedesy będą cieszyć oczy rzeszowskich i nie tylko miłośników czterech kółek, którzy spotkają się podczas Zlotu Samochodów Klasycznych Mercedes-Benz D&R Czach – Classic Cars w podrzeszowskiej Kielnarowej.

Zlot Samochodów Klasycznych Mercedes-Benz to pierwsza tego typu impreza na Podkarpaciu skierowana do właścicieli i sympatyków tej marki.

Wydarzenie cieszy się ogromnym zainteresowaniem w całym regionie. Potwierdza to lista zgłoszeń, na której znajduje się obecnie ponad 50 samochodów klasycznych, w tym najstarszy model z roku 1963. Jeśli chodzi o współczesnych reprezentantów – na zlocie zobaczymy samochody sportowe Mercedes-Benz w tym m.in. AMG GTR, AMG GT S.

Zlot odbędzie się 2 września (sobota) w godz. 14:30-21:00 na terenie Centrum Turystyki i Rekreacji Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Kielnarowej. Samochody klasyczne będą prezentowane również na rzeszowskim Rynku. Imprezie patronuje Rzeszów News.

Program Zlotu Klasycznych Pojazdów Mercedes Benz Classic Cars Family D&R Czach

– 9:00 – 10:30 – Przyjazd załóg do siedziby firmy D&R Czach Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz, parking serwisowy, powitanie uczestników, rozdanie pakietów startowych ( oklejenie pojazdów, identyfikatory z harmonogramem zlotu)

– 10:30- 11:00 – Wspólny przejazd uczestników z siedziby firmy D&R Czach ulicami
do centrum Rzeszowa 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– 11:00- 13:30 – Wystawienie pojazdów dla widzów, ocena i weryfikacja pojazdów zgłoszonych do zlotu przez komisję 

– 13:30- 14:30 – Wspólny przejazd uczestników zlotu malowniczymi trasami do bazy
zlotu w miejscowości Kielnarowa / k. Tyczyna Ośrodek Dydaktyczno-Wypoczynkowy WSiZ

– 14:30- 16:00 – Powitanie uczestników zlotu, rozstawienie pojazdów. Wspólny obiad dla uczestników zlotu 

– 16:00 – 17:00 – Ogłoszenie wyników w kategoriach konkursu pojazdów zabytkowych z wręczeniem nagród. Konkurs wiedzy o historii marki Mercedes-Benz i AMG z nagrodami. Zakończenie części oficjalnej zlotu.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl 

Reklama