Reklama

Duet Kuba&Sabina, Wojciech Baranowski, Michał Chmielewski, Karol Dziedzic oraz Ernest Staniaszek, a także uczniowie szkoły Pro Musica zagrają w sobotę (31 stycznia) w Rzeszowie na specjalnym koncercie prezentującym umiejętności młodych artystów.

Koncert odbędzie się w sali koncertowej Wydziału Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ul. Dąbrowskiego 83. Początek o godz. 14:00. Impreza potrwa do 20:30.

Prezentację uczniów szkoły muzycznej Pro Musica będzie można zobaczyć podczas 4 sobotnich koncertów. Towarzyszyć im będzie duet Kuba&Sabina, znany z programu „Mam Talent” oraz artyści programu „The Voice of Poland”: Wojciech Baranowski, Michał Chmielewski, Karol Dziedzic i Ernest Staniaszek.

Na scenie będzie można ich usłyszeć w niecodziennych zestawieniach muzycznych przygotowanych specjalnie na tę imprezę. Będą to zarówno kolędy, jak i standardowy repertuar.

W trakcie koncertów kupić będzie można także singiel “Kolędą do Gwiazd” z autografami artystów z The Voice of Poland. Cały dochód z jego sprzedaży zostanie przekazany na pomoc i zakup sprzętu dla chorej na cukrzycę 6-letniej uczennicy szkoły Pro Musica.

Organizatorzy zapraszają szczególnie młodych rodziców, którzy przekonają się, jak ważne w życiu dziecka są pasje, marzenia, możliwość ich realizacji i rozwój pod okiem profesjonalistów. Głównym celem koncertu jest oswojenie młodych talentów ze specyfiką tego rodzaju występów i przygotowanie tym samym do uczestnictwa w festiwalach.

Sponsorem sobotniego koncertu jest Centrum Handlowe Plaza Rzeszów. W ubiegłym roku dzięki wsparciu Plazy, udało się wydać debiutancką płytę Eskaubei i Tomek Nowak Quartet.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: