Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

Ponad 300 osób weźmie udział w 5-godzinnym treningu, który w sobotę (18 lutego) w Rzeszowie poprowadzi z drużyną Ewa Chodakowska, najpopularniejsza trenerka fitness w Polsce.

Trening Be Active Tour powered by Nałęczowianka z grupą najlepszych trenerów z różnych dyscyplin fitness (m.in. treningu funkcjonalnego, jogi, dance, zumby) odbędzie się w Zespole Szkół Elektronicznych przy ul. Hetmańskiej 120.

Przyjazd Ewy Chodakowskiej jest częścią cyklu warsztatów, które odbędą się w 15. miastach Polski. Popularna trenerka fitness zachęca do aktywności fizycznej i udowadnia, że ćwiczyć można zawsze i wszędzie, nawet w domu, z butelką wody zamiast hantli.

– Wyruszyliśmy znów w trasę Be Active Tour powered by Nałęczowianka, by promować aktywność fizyczną wśród Polek i Polaków Już nie mogę doczekać się wizyty w Rzeszowie, gdzie wspólnie z grupą 300 osób damy z siebie wszystko – zapowiada Ewa Chodakowska.

– Wykorzystamy narzędzie, jakim jest trening do wprowadzenia pozytywnych zmian w nasze życie. Bo przecież każdy z nas ma w sobie potencjał i siłę, z których ma wręcz obowiązek skorzystać. Trening to wspaniale pokazuje, zwłaszcza trening w grupie, gdzie motywacja jest jeszcze większa. Takie spotkanie, to także najlepszy bodziec na początek dla tych, którzy zaczynają, ale też nagroda dla tych, którzy już osiągnęli wymarzone efekty. Jedyne, czego trzeba, to szczypta chęci i butelka wody – mówi trenerka fitness.

Na warsztatach, oprócz treningów i prelekcji dietetyka, odbędzie się specjalny wodny moduł ćwiczeń, podczas którego Ewa Chodakowska zaprezentuje, jak przy użyciu butelek wody pracować nad swoim ciałem.

Podczas prelekcji z dietetykiem uczestnicy dowiedzą się, jak prawidłowo należy pić wodę oraz w jakich ilościach, szczególnie podczas intensywnych wysiłków, jakim jest trening fizyczny. Poznają też wiele wskazówek dotyczących zdrowego stylu życia, który konsekwentnie na co dzień promuje trenerka fitness.

Sponsor Be Active Tour, firma Nałęczowianka przygotowała dla uczestników treningu nie tylko wodę, ale także konkursy z nagrodami.

Osoby, którym nie uda się wziąć udziału w treningu w Rzeszowie, mają szansę wygrać bilety na kolejne warsztaty w pozostałych miastach, które odwiedzi Ewa Chodakowska z drużyną. Wystarczy wejść na Facebook.com/WodaNaleczowianka

Bilety na Be Active Tour są dostępne na www.BeBio.pl. 

Kolejne treningi z Ewą Chodakowską odbędą się w Lublinie (19 lutego), w Krakowie (8 kwietnia) i Katowicach (9 kwietnia).

Zdjęcie: Materiały prasowe
Zdjęcie: Materiały prasowe

(ak)

PROGRAM

– 10:00 – 12:00 – Rejestracja uczestników

– 12:00 – 12:45 – Trening z Ewą Chodakowską

– 12:50 – 13:10 – Power Speach / Ewa Chodakowska

– 13:15 – 14:00 – Trening z Piotrkiem Karwatem

– 14:05 – 14:45 – Prelekcja dietetyka Be Active Marta Kielak

– 14:50 – 15:35 – Trening z Lefterisem

– 15:40 – 16:25 – Trening z Tomkiem Choińskim

– 16:30 – 17:00 – Yoga z Basią Tworek

– 17:00 – 17:30 – Zdjęcia 

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: