Reklama

40 osób planuje zatrudnić w swoim rzeszowskim oddziale informatyczna spółka Sofftware Mind. Rozpoczęła się rekrutacja do firmy.

– Głównie poszukujemy programistów Java i .net z minimum 2-letnim doświadczeniem w projektach komercyjnych. Kandydatom, którzy pozytywnie przejdą proces rekrutacji, udział w ciekawych projektach jesteśmy w stanie zaproponować od zaraz.  Proces rekrutacji weryfikuje kompetencje miękkie, ale przede wszystkim poziom kompetencji technicznych – mówi Piotr Kiser, dyrektor marketingu Grupy Wind Mobile (do której należy Sofftware Mind).

Rzeszowski oddział informatycznej spółki z Krakowa na rynku jest od blisko czterech lat.

– W tym momencie to zespół kilkudziesięciu wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Nasze plany na najbliższą przyszłość  zakładają wciąż ambitny rozwój tego oddziału – dodaje Kiser.

Sofftware Mind to dostawca innowacyjnych produktów i usług IT, jeden z liderów dostarczających innowacyjne rozwiązania informatyczne dla branż finansowo-bankowej, telekomunikacyjnej i hotelarskiej. W ostatnim czasie spółka połączyła się z Wind Mobile, wiodącym dostawcą nowatorskich rozwiązań teleinformatycznych dla operatorów komórkowych w Polsce i na świecie.

Sofftware Mind rozpoczyna pracę nad wdrożeniem Platformy Ringback Tones dla operatora w Arabii Saudyjskiej. Firma dostarcza oprogramowania muzyczne do 45 operatorów komórkowych w 22 krajach na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej.

W ofercie firmy znajdują się: halodzwonki (ringback tones), czyli najnowsze hity muzyczne ustawiane zamiast sygnału oczekiwania, iLumio – nowoczesny system interaktywnej i multimedialnej obsługi gości hotelowych, wybierany przez 8 na 10 nowobudowanych hoteli w Polsce oraz Video Branch,  wirtualny oddział banku, pozwalający klientowi na kontakt video z doradcami banku, z możliwością jednoczesnego zawierania transakcji oraz interaktywnej obsługi. System jest wdrożony w największych polskich bankach – mBank czy ING.

Firma ma ambitne plany intensywnego rozwoju swojego rzeszowskiego oddziału.

– Wraz z rozwojem firmy rozwijają się też nasi pracownicy. Cały czas realizujemy interesujące projekty dla naszych zagranicznych partnerów m.in. w USA, Wielkiej Brytanii czy na rynkach Bliskiego Wschodu. Pracujemy z najlepszymi i potrafimy to docenić. Zapraszamy do współpracy ludzi, którzy chcą się rozwijać, mają innowacyjne pomysły i chcą tworzyć coś przełomowego – mówi Magdalena Krzysztoń, kierownik Działu Ludzie w Sofftware Mind.

Przychody spółki w tym roku planowane są na poziomie 61,2 mln zł. O ostatnim kwartale 2014 r. Wind Mobile jako właściciel Sofftware Mind ma zadebiutować na parkiecie głównym GPW.

– Spółka się rozrasta, pozyskaliśmy nowych klientów, realizujemy coraz bardziej zaawansowane projekty, ale ludzie to niezmiennie najważniejsza dla nas wartość. Jestem przekonany, że dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu uda nam się sprostać kolejnym wyzwaniom oraz ambitnym celom, które dzisiaj przed sobą stawiamy – mówi Rafał Styczeń, prezes Sofftware Mind.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

7 KOMENTARZE

  1. Gdzie ktoś widział w Rzeszowie ulicę Bociana? Nie dość że głupota napisana to jeszcze źle odmieniona. Firma jest na Litewskiej.

Comments are closed.