Zdjęcie: Youtube.com / SP 18 Rzeszów
Reklama

Szkoła Podstawowa nr 18 w Rzeszowie jest jedną z dziewięciu szkół z całej Polski, które dostały się do finału ogólnopolskiego konkursu „Nakręć się na eksperymenty – szkolny konkurs LaboLAB”. Uczniowie czekają na Twój głos!

Konkurs związany jest z przedmiotami przyrodniczymi, a jego założenie to m.in. promocja praktycznej nauki opartej na doświadczeniach, eksperymentach i projektach naukowych. W tym celu finałowa “dziewiątka” szkół otrzymała po jednym zestawie wyposażenia szkolnych laboratoriów LaboLAB.

Finałowe szkoły miały w postaci krótkich materiałów wideo przedstawić, jak wygląda w ich klasach praktyczna nauka. W trakcie trwającego cztery miesiące drugiego etapu konkursu każda szkoła stworzy w sumie 7 prac konkursowych, w których uczniowie i ich opiekunowie będą mieli okazję wykazać się kreatywnością, zaangażowaniem i pomysłowością.

Już teraz szkoły podstawowe walczą o głosy. Obok zestawu “LaboLAB: Szkolne Laboratoria” finałowe szkoły mogą wygrać nagrody pieniężne, sprzęt komputerowy, a także oprogramowanie na tablice interaktywne. O zwycięstwie zdecydują jednak głosy widzów i internautów. Zagłosuj na Szkołę Podstawową nr 18 w Rzeszowie i pomóż jej wygrać. 

Głosować można na każdą pracę konkursową szkoły. Aby oddać swój głos, należy pod filmem na YouTube kliknąć ikonę „kciuka w górę” (filmy poniżej). Głosowanie trwa do 14 czerwca br. do godziny 10:00. Wtedy zliczone zostaną głosy zebrane przez szkołę pod wszystkimi pracami konkursowymi. Wygrywają szkoły, które zbiorą ich najwięcej.

Głosowanie trwa też na stronie www.labolab.pl/konkurs

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: