Zdjęcie: Bartosz Frydrych / Rzeszów News
Reklama

To ciepła opowieść o empatii, zrozumieniu i przyjaźni. Premiera spektaklu „Czterej muzykanci z Bremy” w sobotę (12 marca) w Teatrze Maska w Rzeszowie.

Sobotnia premiera spektaklu „Czterej muzykanci z Bremy” rozpocznie się o godz. 16:30, Maska spektakl zagra również w niedzielę (13 marca) o godz. 14:00. Bilety w cenie: 25 zł (normalny) i 20 zł (ulgowy), do kupienia na stronie www.teatrmaska.pl. 

„Czterej muzykanci z Bremy”, na podstawie baśni braci Grimm, to spektakl dla dzieci 3+, w reżyserii Katarzyny Hory. Na teatralnej scenie wystąpią: Anna Kukułowicz, Kamila Olszewska, Tomasz Kuliberda, Robert Luszowski, Bogusław Michałek, Maciej Owczarek.

Z czterema muzykantami zaraz jest weselej, nie jest natomiast wesoło czterem wiernym zwierzętom, wyrzuconym z ich rodzinnej gospody. Zwłaszcza, kiedy lata już nie te, łapy bolą od długiej wędrówki, a ciemna noc nie szczędzi chłodu i coraz mniej widać. 

Dokąd udać się wtedy, gdy już naprawdę nie wiadomo, gdzie iść? Najlepiej tam, gdzie gra muzyka! „Czterej muzykanci z Bremy” to ciepła opowieść o empatii, zrozumieniu i przyjaźni. O blaskach życia i trudach starości, wobec której tak często bywamy niecierpliwi i brakuje nam dla niej zrozumienia.

Jeżeli jednak spróbujemy wejść w czyjeś buty, możemy przekonać się o tym, jak niewiele potrzeba, aby dać wsparcie drugiej osobie.

Zdjęcie: materiały Teatru Maska

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama