Zdjęcie: materiały Teatru im. Wandy Siemaszkowej

Nikt tak nie śpiewał o miłości i kobietach jak Leonard Cohen. Dla tych, którzy Dzień Kobiet chcą spędzić z utworami kanadyjskiego barda, mamy dwa podwójne zaproszenia na spektakl Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie.

„Siemaszka” zaprasza do świętowania Dnia Kobiet. 5, 6 i 7 marca na teatralnej Dużej Scenie zaprezentuje muzyczny spektakl „Tańcz mnie. Cohen” w reżyserii Sławomira Gaudyna.  

Scenariusz spektaklu powstał na podstawie prozy, wierszy i piosenek Leonarda Cohena, który w swoich tekstach obdarowywał kobiety czułymi wyznaniami. W życiu Cohena było wiele kobiet czarujących, inspirujących, mądrych i opiekuńczych.  

Dzień Kobiet jest więc świetną okazją do przeżycia historii artysty i człowieka zafascynowanego kobiecością. Bilety na spektakle można zakupić w kasach teatru i na jego stronie internetowej w cenie: 40 zł normalny i 30 zł ulgowy.

W rolę Leonarda Cohena wcielił się doskonale znany rzeszowskiej publiczności Robert Żurek. Na fortepianie akompaniuje mu Mikołaj Babula.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Dwa podwójne bilety dla naszych Czytelników

Przygotowaliśmy dla Was dwa podwójne zaproszenia na spotkanie z Leonardem Cohenem, które odbędzie się w piątek o godz. 19:00.

Aby otrzymać jedno z nich, opiszcie nam, jak wyglądało Wasze pierwsze zetknięcie z twórczością Cohena. Na teksty, które możecie przesyłać na adres e-mail: redakcja@rzeszow-news.pl, czekamy do czwartku do godz. 23:59. Dwa najciekawsze nagrodzimy.

Zdjęcie: materiały Teatru im. Wandy Siemaszkowej

(cm)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama