Zdjęcie: materiały Teatru im. Wandy Siemaszkowej

Nikt tak nie śpiewał o miłości i kobietach jak Leonard Cohen. Dla tych, którzy Dzień Kobiet chcą spędzić z utworami kanadyjskiego barda, mamy dwa podwójne zaproszenia na spektakl Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie.

„Siemaszka” zaprasza do świętowania Dnia Kobiet. 5, 6 i 7 marca na teatralnej Dużej Scenie zaprezentuje muzyczny spektakl „Tańcz mnie. Cohen” w reżyserii Sławomira Gaudyna.  

Scenariusz spektaklu powstał na podstawie prozy, wierszy i piosenek Leonarda Cohena, który w swoich tekstach obdarowywał kobiety czułymi wyznaniami. W życiu Cohena było wiele kobiet czarujących, inspirujących, mądrych i opiekuńczych.  

Dzień Kobiet jest więc świetną okazją do przeżycia historii artysty i człowieka zafascynowanego kobiecością. Bilety na spektakle można zakupić w kasach teatru i na jego stronie internetowej w cenie: 40 zł normalny i 30 zł ulgowy.

W rolę Leonarda Cohena wcielił się doskonale znany rzeszowskiej publiczności Robert Żurek. Na fortepianie akompaniuje mu Mikołaj Babula.

Dwa podwójne bilety dla naszych Czytelników

Przygotowaliśmy dla Was dwa podwójne zaproszenia na spotkanie z Leonardem Cohenem, które odbędzie się w piątek o godz. 19:00.

Aby otrzymać jedno z nich, opiszcie nam, jak wyglądało Wasze pierwsze zetknięcie z twórczością Cohena. Na teksty, które możecie przesyłać na adres e-mail: redakcja@rzeszow-news.pl, czekamy do czwartku do godz. 23:59. Dwa najciekawsze nagrodzimy.

Zdjęcie: materiały Teatru im. Wandy Siemaszkowej

(cm)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama