Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Można biec albo maszerować z kijkami. Nikt nie będzie liczył czasu, ani prowadził klasyfikacji. Ostatni dzień roku można spędzić aktywnie, start i meta na rzeszowskiej żwirowni.

To propozycja dla tych, którzy na sportowo chcą pożegnać stary, 2021 rok. Będą dwie trasy, krótsza o długości 2,5 km i dłuższa – 5 km. Linia startu i mety zostanie wyznaczona na ścieżce przy żwirowni, obok garażu Rzeszowskiego Klubu Sopelek. 

Ponieważ szczęśliwi czasu nie mierzą, nie zamierzają tego robić również organizatorzy Biegu Sylwestrowego “BEZ SPINKI“ oraz marszu Nordic Walking. Liczy tylko dobra zabawa, więc sylwestrowe przebrania będą mile widziane. 

Bieg i marsz rozpoczną się w piątek, 31 grudnia, o godzinie 10:00. Nie ma wpisowego, ale wszyscy, którzy potwierdzą swój udział, otrzymają pamiątkowe medale. Zapisy kończą się w środę, 29 grudnia. Formularz dostępny jest TUTAJ

Po Biegu, kto się tylko odważy, będzie mógł wskoczyć do wody i morsować. Organizatorami Biegu Sylwestrowego “BEZ SPINKI“ oraz marszu Nordic Walking są: Wiesław Sondej, Rzeszowski Klub Sopelek i Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Rzeszów.

(la) 

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama