Reklama

„Chcę dalej dla was pracować” – mówi w pierwszym spocie wyborczym Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa, który kandyduje w wyborach do Senatu.

Komitet Tadeusza Ferenca przesłał nam spot, który jest pierwszą filmową reklamą wyborczą obecnego prezydenta Rzeszowa.

Na spocie można zobaczyć Rzeszów z lotu ptaka, obiekty Uniwersytetu Rzeszowskiego, Park Papieski, deskorolkarzy na rzeszowskim skateparku, Rynek, okrągłą kładkę, fontannę multimedialną. nowy most im. Tadeusza Mazowieckiego. Jest nawet kolejka nadziemna, która w Rzeszowie dotychczas nie powstała.

Tadeusz Ferenc pojawia się także na placu budowy. „Szanowni Państwo. Głosujcie na mnie. Chcę dalej dla was pracować” – mówi w spocie Ferenc, obejmując małą dziewczynkę. Hasłem wyborczym Ferenca jest „Warto dla nich pracować”. Na zdjęciu prezydent siedzi w ławce z uczniami nowo wybudowanej szkoły przy ul. Błogosławionej Karoliny.

Lektor na koniec spotu mówi, że Tadeusz Ferenc to “skuteczny senator dla naszego regionu”.

Tadeusz Ferenc po raz drugi ubiega się o mandat senatora. Cztery lata temu przegrał z Kazimierzem Jaworskim z PiS.

Teraz rywalami Ferenca w okręgu nr 56 są: prof. Aleksander Bobko, rektor Uniwersytetu Rzeszowskiego (PiS); Stanisław Bartman, radny PSL w sejmiku podkarpackim oraz prezes Podkarpackiej Izby Rolniczej’; dr Krzysztof Kaszuba, rektor Wyższej Szkoły Zarządzania w Rzeszowie. Kaszuba jest kandydatem partii KORWiN.

Do Senatu kandyduje jeszcze Bogdan Bardzik, przedsiębiorca z Mogielnicy. Ferenc, należący do SLD, w wyborach startuje z niezależnego komitetu. Poparcia udzieliły mu: Platforma Obywatelska, Zjednoczona Lewica i Nowoczesna Ryszarda Petru.

Tadeusz Ferenc jest prezydentem Rzeszowa już czwartą kadencję. Miastem rządzi od 2002 r. Jeżeli dostanie się do Senatu, trzeba będzie w Rzeszowie rozpisać kolejne wybory. Ferenc chciałby, żeby jego miejsce w ratuszu zajął Zdzisław Gawlik z Platformy Obywatelskiej.

 

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

1 KOMENTARZ

  1. Koło reala miała by powstać słynnka kolejka? Dobrze wiedzieć że Ferenca trzyma się humor. Gdy metropolie na świecie przenoszą ruch pod ziemię, osobnik ten chciałby pociąg zaraz koło bloków miszkalnych.
    Jak inni obiecują to ja też. Nie żałuj sobie Ferenc stać cie na więcej.

Comments are closed.