Zdjęcie: Facebook.com / Anna Ziobro
Reklama

To będzie kolejne spotkanie z rzeszowską pisarką. Anna Ziobro ma na swoim koncie trzy powieści, teraz promuje najnowszą. 

Anna Ziobro zadebiutowała dwa lata temu powieścią obyczajową „Tysiąc kawałków”. W 2021 r. wydała kolejną powieść „Za ścianą ciszy”, w której porusza m.in. trudny temat niepełnosprawności w obojętnym społeczeństwie.

„Brakujący obrazek” to najnowsza powieść autorki – o zerwanych więzach, przemocy domowej i sile siostrzanej miłości. Premiera książki miała miejsce w październiku 2021.

Anna Ziobro jest rzeszowianką, pracuje jako tłumacz i korektor tekstów. Nie wyobraża sobie życia bez laptopa i książek. Jej przygoda z pisaniem rozpoczęła się od wierszy, których w domowym archiwum posiada blisko setkę.

Najlepiej odpoczywa w górach. Tam też poszukuje inspiracji. Lubi obserwować świat i rozmawiać z ludźmi, choć ma duszę samotnika.

Spotkanie autorskie z Anną Ziobro organizuje Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie, filia nr 8, ul. przy ul Okulickiego 37. Odbędzie się ono w piątek, 18 marca, o godz. 17:00. Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

(la)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama