spotkanie-biznesowe-branzy-IT-w-rzeszowie

Już 18 kwietnia br. w Rzeszowie odbędzie się spotkanie branży IT, w którym wezmą udział przedstawiciele Cisco, Dell, Fujitsu i Lenovo. Przedsiębiorcy z regionu mogą zarezerwować miejsce na wydarzeniu na specjalnej stronie internetowej. Spotkanie organizuje Ingram Micro, jeden z największych dostawców produktów IT. 

Zaplanowane na 18 kwietnia br. spotkanie przeznaczone jest dla sklepów prowadzących sprzedaż sprzętu IT, serwisów komputerowych, firm zajmujących się wdrażaniem i serwisem sieci komputerowych czy też przedsiębiorstw, które operują w obszarach cyberbezpieczeństwa i chmury obliczeniowej. Wydarzenie jest częścią trwającego kilka tygodni Roadshow IT 2023 i stanowi dla firm z branży IT okazję na poznanie nowych możliwości rozwinięcia prowadzonej działalności.

Oszczędności i benefity

W trakcie wydarzenia organizatorzy opowiedzą o oszczędnościach i benefitach wynikających z bliskiej współpracy z dystrybutorem IT Ingram Micro, a także pokażą, jak codzienne wsparcie inżynierów pomaga przedsiębiorcom przygotowywać oferty, wygrywać przetargi i skutecznie wdrażać rozwiązania u swoich klientów.

Roadshow IT 2023

Roadshow IT 2023 ma na celu przybliżenie dostępnych możliwości przedsiębiorcom, którym zależy na dalszym rozwoju. Organizacje oferujące swoje usługi w sektorze IT muszą być blisko nowych technologii i innowacyjnych rozwiązań, by skutecznie odpowiadać na potrzeby klientów. Wsparcie profesjonalnego partnera zapewnia w tym aspekcie zauważalną przewagę konkurencyjną, z której w tym momencie korzystają już tysiące firm w całym kraju.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Przedstawiciele Cisco, Dell, Fujitsu i Lenovo

Uczestnicy będą mogli porozmawiać o biznesie i potencjalnej współpracy w swobodnej atmosferze, przy kawie i lunchu, z przedstawicielami Ingram Micro oraz największych producentów z sektora IT, w tym Cisco, Dell, Fujitsu i Lenovo. Chętni zyskają szansę na poznanie funkcjonalności systemu sprzedaży online, który pozwala zaoszczędzić czas na zamówienia i korzystać z elastycznych warunków handlowych oraz kredytów kupieckich dla partnerów. Nie zabraknie również quizów i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

Organizator spotkania – Ingram Micro

Organizatorem spotkania jest Ingram Micro – dostawca produktów IT, który oferuje 200 tys. produktów od 150 producentów. Dysponujący magazynem o powierzchni 80 000 m2 w Polsce oraz magazynem centralnym w Monachium, wspiera lokalne firmy poprzez sprawną logistykę i realizację zamówień w ciągu 24h. Partnerzy mogą również korzystać z eksperckiej wiedzy zespołu 100 certyfikowanych inżynierów wsparcia sprzedaży, którzy pomagają realizować projekty dla rozmaitych branż.

Roadshow IT 2023 w Rzeszowie zaplanowany na 18.04.2023 r. rozpocznie się o godzinie 9:00. Szczegółowe informacje o lokalizacji i agendzie przedsiębiorcy, którzy zarezerwują miejsce na spotkaniu, otrzymają drogą mailową.

Zarezerwuj miejsce na spotkanie i dowiedz się więcej o Roadshow IT 2023: poznajingram.pl

Reklama