Człowiek od zadań specjalnych, zwolennik kontaktu bezpośredniego i pracy w terenie. O kim mowa? O Przemysławie Kossakowskim, który 18 czerwca przyjedzie do Rzeszowa. 

[Not a valid template]

 

„Inicjacje na granicy zmysłów” – to tytuł spotkania z Przemkiem Kossakowskim. Przemek ma 44 lata. Jest autorem cyklu programów „Kossakowski. Szósty zmysł”, i „Inicjacja”, emitowanych na kanale TTV.

W pierwszym programie Przemek Kossakowski dokumentował  podróże po Ukrainie, Rosji, Bałkanach i Polsce, podczas których doświadczał praktyk znachorów, uzdrawiaczy i wróżbitów. Zakopywany w grobie, obkładany wnętrznościami barana, poddawany praktykom podcinania języka…

Pokłosiem podróży Przemka stała się książka „Na granicy zmysłów” wydana w listopadzie 2014 roku.

W drugim programie poddaje się on osobistym, często ekstremalnym doświadczeniom, wchodząc w nieznane dla siebie, obce światy. Jak jest naprawdę w cygańskiej społeczności? Co każdego poranka po obudzeniu się czują ludzie nadmiernie otyli? Jak wytrzymać życie na pustelni? Jak długo można nie spać.

Przemek Kossakowski to człowiek od zadań specjalnych. Zwolennik kontaktu bezpośredniego i pracy w terenie. W wolnym czasie chętnie rysuje i eksperymentuje z grafiką.

Podczas spotkań Przemek opowiada o tym, czego nie widać w jego programach, ukazując to w improwizowanej, błyskotliwej i dowcipnej formie. Spotkania wzbogacone są pokazami licznych zdjęć, których następstwo często uzależnione jest od interakcji z widzami.

Przemek jest wielbicielem malarstwa flamandzkiego, boksu, baletu i polskiego hip hopu. Media uważają, że życie Przemka jest tak barwne, że mogłoby posłużyć za scenariusz niezłego filmu.

Konkurs

Spotkanie autorskie z Przemkiem Kossakowskim odbędzie się 18 czerwca w Kinie Zorza w Rzeszowie, o godzinie 19:00.

Bilety w cenie 20 i 25 zł do nabycia: u organizatora – Impresariat edma.art Edward Małek (ul. Szopena 7/7, II piętro) tel. 506 55 39 37, 501 28 58 63, Podziemna Trasa Turystyczna w Rzeszowie – tel. 17 748 47 74 oraz w internecie: www.biletyna.pl, www.kupbilecik.pl.

Rzeszów News jest patronem spotkania z Przemkiem. Mieliśmy dla Was cztery pojedyncze zaproszenia. Aby je otrzymać należało wziąć udział w konkursie i odpowiedzieć na pytanie: z jakiego miasta pochodzi Przemek Kossakowski? Prawidłowa odpowiedź to: Częstochowa.

Mieliśmy ogromną ilość zgłoszeń, a zaproszeń cztery, w związku z tym  wybór był bardzo trudny. Doceniliśmy zaangażowanie Czytelników udzielających odpowiedzi i przedstawiamy zwycięzców: Iwona Kłeczek – Kaznowska, Mariola Machowicz, Mariusz Kuczyński, Mateusz Sochacki. Gratulujemy!

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama