Zdjęcie: Policja.pl

Policjanci zatrzymali 38-letniego mieszkańca powiatu mieleckiego, który podczas kłótni poranił nożem innego mężczyznę. Poszkodowany przebywa w szpitalu. Sprawcy grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W piątek przed godz. 12:00 dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o tym, że w Skopaniu został zraniony nożem mężczyzna. Gdy patrol policji przyjechał na miejsce zdarzenia, ratownicy medyczni udzielali rannemu pomocy.

Według ustaleń funkcjonariuszy wynika, że pomiędzy mężczyznami doszło do sprzeczki, w trakcie której 38-latek zaatakował nożem 30-latka. Kilkakrotnie zadał ciosy ofierze. Ranny mężczyzna trafił do szpitala.

Policjanci zatrzymali 38-latka bezpośrednio po zdarzeniu. Przyznał się do zadania koledze ciosów nożem. Wobec sprawcy zastosowano dozór policyjny, zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonym, zakaz zbliżania się do niego oraz poręczenie majątkowe.

38-latek usłyszał zarzut uszkodzenia ciała i zarzut narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia, albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Wkrótce odpowie przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama