W ramach Kina Kobiet (8 października, godz.18.30) kino Helios przy Powstańców Warszawy w Rzeszowie zaprasza film „Spodnice w górę!” z Isabelle Adjani i Laetitią Casta w rolach głównych.

„Spódnice w górę!”  to komedia stworzona przez kobiety, o kobietach – dla kobiet i dla mężczyzn, którzy ich pożądają. Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks i plotki.

Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy.

Lily chce być bardziej sexy, Jo jest wiecznie niezaspokojona, Agathe ma wstydliwy sekret. Z kolei Fanny jest z niewłaściwym facetem, Sophie nie może osiągnąć orgazmu, Adeline pragnie szalonych romansów i szampana, a Sam boi się własnego cienia.

Tego wszystkiego zazdrości im perfekcyjna i pedantyczna Rose, która osiągnęła już szczyt korporacyjnych marzeń, ale po drodze zgubiła to, co najcenniejsze… kobiecość.

Zabierzcie swoje koleżanki, mamy i nie tylko na październikowe Kino Kobiet. Nie zabraknie dreszczyku pozytywnych emocji podczas konkursów przed seansem oraz mocy filmowych wrażeń tuż po nich.

Kto nie zdąży w środę, może pójść na seans dzień później (9 października) do kina w Galerii Rzeszów.

KONKURS

W naszym konkursie, w którym do wygrania były podwójne zaproszenie należało odpowiedzieć: W jakim filmie Isabelle Adjani odrzuciła role, którą potem zagrała Sharon Stone.

Podwójne zaproszenie zdobyła Agnieszka Żeglicka oraz Katarzyna Klimczak – Bijoś.

Mamy również podwójne zaproszenie na film „Annabell”, szczegóły TUTAJ. 

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama