W najbliższą środę (8 października, godz. 18.45) Kino Helios w Rzeszowie przy Powstańców Warszawy pokaże w ramach Kina Konesera film „Bardzo poszukiwany człowiek”. Klasyczny thriller szpiegowski, a w nim Philip Seymour Hoffman, Willem Dafoe i Robin Wright.

Od ataku na World Trade Center minęło 10 lat. Służby wywiadowcze w całej Europie nadal tropią groźnych islamistów.

W Hamburgu, uważanym za gniazdo terrorystów, pojawia się, bliski śmierci w wyniku tortur, pół Czeczen, pół Rosjanin, Issa Karpow. Mężczyzna rości sobie prawo do gigantycznej fortuny zdeponowanej w prywatnym banku. Wzbudza tym zainteresowanie specjalnej komórki niemieckiego wywiadu powołanej do walki z terrorem, kierowanej przez Günthera Bachmanna. Karpowem i jego kontaktami, zwłaszcza z prawdopodobnie powiązanym z Al Kaidą doktorem Abdullahem, interesują się też inne tajne służby – Urząd Ochrony Konstytucji i CIA.

Czy jest on ofiarą opresyjnego systemu czy śmiertelnie groźnym terrorystą, którego kolejny ruch może okazać się tragiczny w skutkach? Rozpoczyna się niebezpieczna wywiadowcza gra, w której nikt nie ufa nikomu…

KONKURS

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

W naszym konkursie, w którym do wygrania było podwójne zaproszenie należało odpowiedzieć: kto jest autorem książki na podstawie której powstał scenariusz „Bardzo poszukiwanego człowieka”?

Podwójne zaproszenie zdobyła Ewelina Wagner.

Mamy również podwójne zaproszenie na film „Annabell”, szczegóły TUTAJ.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama