Zdjęcie: Materiały zespołu

„Piękni i Młodzi” to tegoroczna gwiazda otrzęsin studentów pierwszego roku w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej. Impreza odbędzie się w najbliższą środę w klubie „Bajka Disco Club”.

Otrzęsiny studentów pierwszego roku to tradycja WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej. Impreza organizowana jest, co roku w jednym z najlepszych klubów w Rzeszowie. W tym roku jest to nowo powstały klub „Bajka Disco Club” (dawna „Akademia).

Uczelnia na imprezę zaprasza wszystkich studentów (studiów stacjonarnych i niestacjonarnych). Podczas otrzęsin odbędzie się tradycyjne pasowanie studentów pierwszego roku. Nowi studenci złożą także uroczystą przysięgę.

Gwiazdą tegorocznych otrzęsin w WSPiA będą finaliści programu „Must Be the Music. Tylko muzyka” w telewizji Polsat, czyli zespół „Piękni i Młodzi”. Nie zabraknie także muzyki granej przez DJ’a.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

„Piękni i Młodzi” to disco polowy zespół założony w 2012 roku przez Magdę i Dawida Narożnych oraz Daniela Wilczewskiego. Ich największe przeboje to m.in. „Niewiara”, „Ona jest taka cudowna”, „Kocham się w tobie”, „Jedno słowo”, „Wyśmienicie” i „Na serca dnie”.

Otrzęsiny studentów WSPiA  odbędą się w środę (9 listopad). Studenci rzeszowskiej uczelni wchodzą za darmo (na podstawie legitymacji studenckiej), pozostali 10 zł. Impreza rozpocznie się o godz. 20:00. Koncert „Piękni i Młodzi” zaplanowano na 22:00.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama