Zdjęcie: Materiały prasowe

Degustacja grzanego wina oraz tradycyjnych wigilijnych potraw czeka na studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego, którzy w środę (14 grudnia) wezmą udział we wspólnej Wigilii  z władzami uczelni. Będzie też konkurs z nagrodami.

Wigilia odbędzie się w studenckim klubie „Pod Palmą”. Organizują ją Samorząd Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów UR.

Od godz. 18:00 na miasteczku akademickim przy ul. Cichej rozbrzmiewać będą kolędy. Każdy uczestnik Wigilii będzie miał okazję do darmowej degustacji grzanego wina oraz tradycyjnych wigilijnych potraw.

Odbędzie się również konkurs na przygotowanie najładniejszej i najciekawszej ozdoby świątecznej z recyclingu. Do wygrania wiele cennych nagród i gadżety samorządu.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

– W tym świątecznym okresie trzeba na moment zapomnieć o nauce, czekającej sesji czy o codziennych obowiązkach. To wydarzenie daje nam taką możliwość. Co roku na miasteczku akademickim tworzy się wyjątkowa atmosfera. Jestem pewien, że tak będzie i tym razem – mówi Piotr Moroch, p.o. przewodniczącego Samorządu Studenckiego UR.

Organizatorzy Wigilii zachęcają do uczestnictwa w niej szczególnie mieszkańców miasteczka akademickiego przy ul. Cichej. Wstęp jest bezpłatny. – Gwarantujemy dobrą zabawę i wspaniałą atmosferę – zapowiadają organizatorzy.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama