Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Masz pomysł na biznes, ale potrzebujesz wsparcia? Przyjdź i porozmawiaj. 23 czerwca pierwsze z cyklu spotkań StartUp Mix. Organizatorem jest Urban Lab Rzeszów.

Rzeszowski StartUP MIX to spotkania dla osób zainteresowanych prowadzeniem własnej firmy i rozwojem osobistym. W nieformalnej atmosferze, w gronie ekspertów, prezentują swoje pomysły na biznes i wymieniają się doświadczeniami.

– StartUP Mix to również przestrzeń networkingowa, wokół której nauka, biznes, organizacje pozarządowe oraz administracja szukają przestrzeni do współpracy i samorozwoju – wyjaśniają organizatorzy.

Spotkanie składa się z dwóch części. Ta oficjalna prowadzona jest w formie dyskusji z udziałem innowatorów, pomysłodawców, naukowców, przedstawicieli samorządów z Polski i z zagranicy. Następnie rozpocznie się prezentacja biznesów, które walczą o kartę do finałowej gali StartUp Mix 2022. 

Na części nieoficjalnej uczestnicy mogą nawiązać kontakty z doświadczonymi i początkującymi przedsiębiorcami oraz ekspertami, instytucjami wspierającymi biznes, a także studentami.

Aby wziąć udział w jednym lub we wszystkich trzech spotkaniach, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Pierwsze odbędzie się w czwartek, 23 czerwca, o godz. 18:00 (link do formularza). Kolejne zaplanowano na 22 września i 17 listopada. Finałowa gala StartUp 2022 odbędzie się 8 grudnia. 

Żeby wystąpić z pomysłem na scenie StartUP Mix należy wysłać organizatorom prezentację „pomysłu” na adres: urbanlab@erzeszow.pl. Spośród nadesłanych zgłoszeń, na każde wydarzenie zostanie wybranych maksymalnie 5 pomysłów.

Swoje projekty można zaprezentować także podczas kolejnych spotkań. Z każdego zostanie wyłoniony jeden zwycięzca, który powalczy o zwycięstwo podczas finałowej gali. 

W jury StartUP Mix zasiądą: Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa; Tomasz Kamiński, wiceprzewodniczący Rady Miasta; Tomasz Skoczylas, dyrektor – Urban Labu; Agnieszka Gocek z CM Medyk; Piotr Buczek, ekspert w zakresie interdyscyplinarnych zespołów na rzecz rozwiązywania problemów społeczności lokalnych, i Michał Janas, prezes MJC. 

W 2023 roku rozszerzeniem dla StartUP Mix będzie Program Akceleracyjny dla Biznesu. Nabór zostanie ogłoszony na przełomie stycznia i lutego. 

oprac. (la)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama