Strażacka 40: Pierwsze osiedle z inteligentnymi mieszkaniami w standardzie – znamy ceny! [WIZUALIZACJE]

Oddanie kameralnego bloku przy ul. Strażackiej 40 w Rzeszowie zostało zaplanowane na IV kwartał 2020 roku. Ceny mieszkań w przedsprzedaży zaczynają się już od 5700 zł/m2. 

 

Idealna lokalizacja połączona z ponadprzeciętnym standardem

Budynek powstaje w atrakcyjnym rejonie Rzeszowa przy jednej z głównych ulic osiedla Drabinianki. Znajdują się tutaj liczne tereny zielone, wypoczynkowe i rekreacyjne. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdziemy: duże i małe markety, restauracje, szkoły i przedszkola oraz komunikację miejską.  

Budynek posiada 40 mieszkań, parking podziemny, tereny wypoczynkowe oraz windę. Na parterze budynku znajdować się będzie kawiarnia, sklep spożywczy z lokalnymi świeżymi produktami oraz piekarnia. Profil najemcy lokali handlowych został precyzyjnie określony przez dewelopera – właśnie po to, aby zapewnić przyszłym mieszkańcom codzienny, większy komfort.

W sprzedaży dostępne są metraże od 33 aż do 116 m2, dzięki temu budynek idealnie sprawdzi się zarówno pod inwestycję, jak i dla wymagających singli lub wieloosobowej rodziny.  

Inteligentne rozwiązania w standardzie to bezpieczeństwo i ekologia

Każde mieszkanie zostanie wyposażone w szereg innowacyjnych rozwiązań takich jak np.: 

– Elektroniczne sterowane zamki w drzwiach mieszkań dzięki którym będziesz mógł wpuścić sąsiada, rodzinę lub swojego gościa – niezależnie od tego czy się spóźniłeś, nie masz jak odebrać paczki lub gdy chcesz poprosić sąsiada  aby podczas Twojego urlopu podlał Ci kwiatki. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– Inteligentne sterowanie ogrzewaniem w mieszkaniu – na swoim telefonie możesz kontrolować temperaturą nie tylko w całym mieszkaniu, ale również w każdym pomieszczeniu z osobna to zapewnia znaczne oszczędności oraz komfort bo masz pewność, że… 

– Czujniki dymu, czadu i zalania, które w przypadku aktywizacji nie tylko wydają alarm wewnątrz pomieszczenia, ale powiadamiają wszystkie osoby bezpośrednio na telefon, a dodatkowo synchronizacja z zaworami głównymi zamknie dopływ np. wody przy wykryciu zalania 

O tych i wielu innych udogodnieniach opowie Ci nasz opiekun inwestycji, dlatego zadzwoń i porozmawiaj o swoich potrzebach. Bądź pierwszy i zrób niezobowiązującą rezerwację jeszcze w przedsprzedażowej promocyjnej ofercie. 

Biuro sprzedaży:

Magdalena

+48 733 07 07 03 

ul. Armii Krajowej 21, lok. A3, Rzeszów 

Więcej informacji na stronie: www.strazacka40.pl 

Reklama