Reklama

Pięknie, modnie i stylowo będzie 6 października podczas pokazu Liu Jo, gdzie zostanie zaprezentowana najnowsza kolekcja #StrongTogether w rzeszowskim klubie Lukr. Gościem specjalnym będzie Joanna Horodyńska.

#StrongTogether – po tym hasłem jest promowana najnowsza kolekcja marki Liu Jo, stworzonej w 1995 roku we Włoszech, w miasteczku Capri, przez młodych przedsiębiorców Marco i Vanisa Marchi. Ich ubrania adresowane są do dynamicznych i pewnych siebie kobiet, które pragną czuć się atrakcyjnie i zmysłowo zawsze i wszędzie. To, co je charakteryzuje, to wysoka jakość materiałów oraz wyjątkowe detale krawieckie.

W Rzeszowie będzie można zobaczyć ich najnowszą kolekcję #StrongTogether, która jest połączeniem dwóch nowych linii Liu Jo – Black Label oraz White Label. Pierwsza z nich kładzie nacisk na czernie, ceglany róż, koral i odcienie niebieskiego, a także zieleń i pudrowy róż.

Druga odsłona kolekcji, czyli White Label to duża doza mody codziennej. Lekkie, wygodne tkaniny i uniwersalne, czarujące stylizacje. W kolekcji znalazło się również miejsce dla strojów w stylu glamour, zakładanych na uroczyste okazje, m.in. dopasowanych sukienek. Wspólnym mianownikiem kolekcji są także kropki i grochy, które nadają ubiorom kobiecy, a jednocześnie mocny charakter.

Gościem specjalnym podczas pokazu będzie Joanna Horodyńska – jedna z najpopularniejszych polskich stylistek, która od blisko siedmiu lat na antenie Polsat Cafe w programie „Gwiazdy na dywaniku”, gdzie krytycznym okiem ocenia, jak ubiera się polski showbiznes. Bezlitosna i bezwzględna, przez wielu uznawana za ikonę mody i kreatorkę nowych trendów.

Spotkanie ze specjalistką to wyjątkowa okazja na otrzymanie cennych porad z zakresu mody i dobrego stylu.

Już teraz istnieje możliwość zdobycia ekskluzywnych zaproszeń na ten wyjątkowy wieczór w salonie marki Liu Jo w Millenium Hall (poziom 0).

Pokaz odbędzie się 6 października (czwartek) o godz. 18:00 w klubie LUKR (al. Kopisto 1).

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: