Zdjęcie: Piotr Woroniec Jr / Rzeszów News

Czy kibice Asseco Resovii są najgłośniejsi w Polsce? To się okaże w sobotę (1 kwietnia) w rzeszowskiej hali Podpromie w trakcie meczu z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle fani Asseco Resovii będą zdzierać gardła.

STS wspólnie z kibicami Asseco Resovii Rzeszów chcą pobić rekord Polski w głośności dopingu. Podczas sobotniego meczu fani rzeszowskiej drużyny podejmą próbę przekroczenia trzech progów decybeli – 100 dB, 115 dB oraz rekordu Polski 134,2 dB. STS – organizator akcji #ZakładSTS – specjalnie z tej okazji przygotował szereg atrakcji i nagród dla kibiców, m.in. koszulki klubowe.

– Zależy nam także na kibicach, którzy tworzą świetną atmosferę podczas widowisk sportowych i są ich częścią. Rozpoczynając współpracę z Resovią Rzeszów informowaliśmy, że chcemy działać wspólnie z kibicami. Stąd pomysł na wspólne bicie rekordu głośności dopingu. Chcemy aktywizować fanów sportu, taki cel stawiamy sobie zawsze przy organizacji specjalnych akcji z klubami, które wspieramy – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

STS przygotował również dodatkową ofertę. Każdy gracz, który trafnie postawi 100 zł na to, że w trakcie sobotniego meczu dotychczasowy rekord Polski w głośności dopingu zostanie pobity wygra 198 złotych – kurs 2,25.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

– Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w akcji i gorącego dopingu w najbliższą sobotę.  Kibice w hali Podpromie od lat zdzierają gardła dla naszej drużyny, wierzę w ich siłę i moc – mówi Bartosz Górski, prezes Asseco Resovii Rzeszów.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama