Zdjęcie: Pixabay

Do 4 grudnia na Politechnice Rzeszowskiej trwa nabór chętnych na studia w Chinach.

Studenci uczelni mogą się kształcić w Huazhong University of Science and Technology w miejscowości Wuhan. Studia odbywają się w semestrze letnim w roku akademickim 2019/2020. Do tej pory z możliwości wyjazdu do HUST skorzystało już 145 studentów Politechniki Rzeszowskiej.

Spotkanie informacyjne na temat możliwości studiowania w Chinach odbędzie się w najbliższą środę (20 listopada) o godz. 11:30, w sali p-24, (VI piętro) przy ul. Poznańskiej 2.

W spotkaniu wezmą udział prof. Grzegorz Ostasz, prorektor ds. współpracy międzynarodowej PRz; Edyta Ptaszek, kierownik Działu Współpracy Międzynarodowej, Qinghua Zhang-Zyradzka, lektor języka chińskiego oraz dr Beata Zatwarnicka-Madura z Katedry Marketingu Wydziału Zarządzania.

Osoby zainteresowane wyjazdem do Wuhan powinny być co najmniej na II roku studiów I stopnia. Wymagana jest również zgoda dziekana, wysoka średnia i bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Huazhong University of Science and Technology jest w pierwszej 10 najlepszych uczelni w Chinach. Studiuje tam ponad 56 tysięcy osób. Politechnika Rzeszowska umowę o współpracy z HUST podpisała w czerwcu 2013 roku.

Decydując się na studia w Chinach studenci są zwolnieni z opłat za studia, mają również zapewniony akademik. Sami muszą pokryć koszty związane z przejazdem i utrzymaniem oraz ubezpieczeniem.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama