Reklama

Szukasz pokoju do wynajęcia, a może współlokatora do Twojego mieszkania? Z pomocną dłonią wychodzi samorząd studencki Politechniki Rzeszowskiej, który rozpoczął akcję „Pokój dla żaka”.

„Pokój dla żaka” to coroczna akcja organizowana przez samorząd studencki PRz. Jej głównym celem jest pomoc w znalezieniu pokoju do wynajęcia. Akcja jest skierowana do wszystkich studentów, szukających swojego miejsca w Rzeszowie.

– To przedsięwzięcie cieszy się dużym zainteresowaniem, dlatego oferta pokojów czy mieszkań pod wynajem jest szeroka i zawiera szereg przydatnych informacji dla przyszłych mieszkańców. Do skorzystania z tej propozycji zachęcamy szczególnie przyszłych studentów naszej uczelni, którzy mogą mieć problem w odnalezieniu się w nowym miejscu – informuje samorząd studencki Politechniki Rzeszowskiej.

W biurze samorządu przez całe wakacje (od lipca do końca września) są pełnione dyżury w godz. 9.00-15.00, gdzie można złożyć swoje ogłoszenie, jak również przejrzeć aktualną ofertę.

Studenci Politechniki tworzą bazę lokali do wynajęcia dla studentów. Mieszkańcy regionu, którzy chcą wynająć lokal – mieszkanie lub pokój – studentom mogą zgłaszać swoje oferty do przedstawicieli samorządu. Od poniedziałku do piątku pełnią dyżury w siedzibie Domu Studenckiego „Promień” przy ul. Akademickiej 1/23, tel. (0-17) 865 13 57, e-mail: samorzad@prz.edu.pl.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: