Reklama

Bolid wyścigowy i Nocne Spotkania z Reklamą – to dwa rzeszowskie projekty, biorące udział w konkursie Studencki Projekt Roku 2015. Głosowanie trwa do 22 czerwca.

Konkurs organizuje Grupa PZU. Do zdobycia jest w sumie ponad 35 tys. zł. Ogólnopolski Studencki Projekt Roku 2015 otrzyma 10 tys. zł. Po 5 tys. zł dostaną projekty w trzech kategoriach: „kariera i rozwój osobisty”, „nauka i technika”, „kultura, rozrywka i odpowiedzialność społeczna”. Kolejne 5 tys. zł trafi do studentów za projekty wskazane przez komisję konkursową.

Do kolejnej edycji konkursu na najciekawszą akademicką inicjatywę zakwalifikowanych zostało kilkanaście ambitnych projektów. Wśród nich dwa z Politechniki Rzeszowskiej: Nocne Spotkanie z Reklamą, które co roku organizuje Studenckie Koło Naukowe Komunikacji Marketingowej, oraz bolid wyścigowy, zaprojektowany przez PRz Racing Team,

Oba projekty rywalizują w kategoriach odpowiednio „kultura, rozrywka i odpowiedzialność społeczne” oraz „nauka i technika”. Na zwycięzców poszczególnych kategorii czeka prestiżowy tytuł i szansa na dalszy rozwój.

Nocne Spotkanie z Reklamą to coroczny pokaz najlepszych i najbardziej zaskakujących reklam. W ub. r. oglądało je ponad 800 osób.

PRz Racing Team to grupa pasjonatów motoryzacji, których marzeniem było zbudowanie własnymi siłami wyścigowego bolidu na wzór Formuły 1 oraz start w prestiżowych zawodach Formuły Student.

Głos oddawać może każdy na facebook’owym profilu Grupa PZU Kariera w zakładce „Studencki Projekt Roku”. Konkurs trwa do 22 czerwca. Na projekt PRz Racing Team możecie głosować TUTAJ, na Nocne Spotkanie z Reklamą TUTAJ.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama
UDOSTĘPNIJ

NAPISZ KOMENTARZ: