Od 2 do 6 grudnia studenci Politechniki Rzeszowskiej będą zbierać pieniądze na prezenty świąteczne dla podopiecznych Domu Dziecka im. Janusza Korczaka w Długiem. Odbędą się również kiermasze ozdób świątecznych.

Studenckie Mikołajki organizuje Samorząd Studencki PRz.

– Nasza coroczna inicjatywa charytatywna, której celem jest zbiórka pieniędzy na prezenty świąteczne dla dzieci z wybranego domu dziecka. W tym roku będzie to Dom Dziecka im. Janusza Korczaka w Długiem – mówi Kamil Pudełko z Samorządu Studenckiego Politechniki Rzeszowskiej.

Od 2 do 6 grudnia studenci będą zbierać datki do puszek na PRz, odbędą się kiermasze ozdób świątecznych przygotowanych przez studentów Politechniki.

Kiermasze obywać się będą od godz. 9:00 do 16:00. 2 grudnia w budynkach: L, P, V. 3 grudnia w budynkach: A, H, S. 5 grudnia w budynkach: L, P, a 6 grudnia w budynku V.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Z kolei 3 grudnia w klubie Plus odbędzie się impreza charytatywna, z której dochód również zostanie przeznaczony na prezenty dla dzieciaków. Zagrają m.in. Inity Sounds, Łagodna Pianka, Joanna Rymarska oraz Dorota Kulig.

– Wspólnie podarujmy uśmiech dzieciom na święta. Razem możemy więcej. Przyłącz się i Ty – zachęcają organizatorzy do udziału w Studenckich Mikołajkach.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama