Zdjęcie: Materiały prywatne
Reklama

23-letnia Kinga Szmigiel to kolejna studentka z Rzeszowa, która walczy o stypendium rozwojowe w wysokości 5 tys. zł. Internauci zdecydują, kto otrzyma pieniądze. Głosujcie!

Kinga Szmigiel bierze udział w konkursie „Inwestycja w przyszłość”, którego organizatorem jest Grupa PZU. Konkurs ma wyróżnić studentów, mających na swoim koncie ciekawe projekty studenckie i stawiają sobie ambitne cele. Nagrodami jest 12 stypendiów w wysokości 5 tys. zł.

5 laureatów wybiorą internauci, 2 osoby wybiorą uczestnicy konkursu. Kolejne 5 stypendiów przyzna Komisja Konkursowa powołana przez Grupę PZU.

Niedawno pisaliśmy o Magdalenie Hatalskiej z WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej, która bierze udział w konkursie. Oprócz Magdaleny, o stypendium ubiega się także wspomniana Kinga Szmigiel, studentka piątego roku na kierunku „zarządzanie projektami” na Politechnice Rzeszowskiej. Kinga na co dzień jest bardzo aktywną studentką.

– Biorę udział w wielu konferencjach naukowych i jestem czynnym członkiem Koła Naukowego EKObiznes. Na swoim koncie posiadam również wiele publikacji naukowych, które ukazały się m.in.  w Kwartalniku „Modern Management Review” – mówi Kinga Szmigiel, której motto życiowe brzmi: „Marzenia nie spełniają się same, marzenia się spełnia!”.

Studentka Politechniki Rzeszowskiej planuje 5 tys. zł przeznaczyć na kurs języka angielskiego. W przyszłości zamierza założyć własną firmę, zajmującą się świadczeniem usług konsultingowych w zakresie zarządzania projektami.

– Część wygranej chciałabym również przeznaczyć na zdobycie certyfikatów z tej dziedziny – dodaje Kinga Szmigiel, która jest wielbicielką podróżowania i pasjonatką poznawania kultur różnych krajów.

Aby oddać głos na Kingę kliknijcie TUTAJ. Ze 106 kandydatów studentka PRz zajmuje obecnie 8. miejsce. Aby wygrać stypendium, Kinga musi znaleźć się w pierwszej piątce.

Głosownie trwa do 24 stycznia br. do godziny 12:00. Głosować mogą wyłącznie osoby posiadające profil na Facebooku. Każdy głosujący może oddać głos na nieograniczoną liczbę uczestników konkursu, przy czym maksymalnie raz na tego samego uczestnika.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.