Fot. Materiały prasowa. Na zdjęciu Magdalena Hatalska
Reklama

Magdalena Hatalska, studentka WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej, bierze udział w konkursie „Inwestycja w przyszłość” grupy PZU. Walczy o stypendium. Głosowanie trwa do 24 stycznia.

Konkurs „Inwestycja w przyszłość” ma na celu wyróżnić studentów, którzy mają na swoim koncie ciekawe projekty studenckie i stawiają sobie ambitne cele. Nagrodami w konkursie jest 12 stypendiów w wysokości 5 tys. zł. 5 laureatów wybiorą internauci, 2 osoby wybiorą uczestnicy konkursu. Kolejne 5 stypendiów przyzna Komisja Konkursowa powołana przez grupę PZU.

Wśród osób, które startują w konkursie, jest Magdalena Hatalska, która jest na drugim roku administracji w WSPiA.

W krótkiej wideo prezentacji przedstawia swojej atuty i dotychczasowe osiągnięcia. Magda jest doradcą biznesowym i prezesem Kliniki Przedsiębiorczości WSPiA. Jest także szefem Koła Naukowego Prawa Gospodarczego. Jest laureatką różnych konkursów biznesowych. Organizowała i koordynowała wieloma wydarzeniami związanymi z przedsiębiorczością, m.in. w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości oraz Startup Europe Week.

Magdalena Hatalska sama przyznaje, że udaje jej się zarażać ludzi do działania.  W październiku 2016 r. wraz z zespołem Dilu Dilu Blocks zdobyła pierwsze miejsce i wyróżnienie Mentorów podczas drugiej edycji Startup Weekend Rzeszów. Od dłuższego czasu Magda współtworzy i prowadzi startup Platforma Praktyczna, który diagnozuję potrzeby rynku pracy oraz szkolnictwa wyższego.

– W wielu firmach, a szczególnie w startupach, wiecznie brakuje rąk do pracy. Natomiast studenci często odbywają długie praktyki, które niekoniecznie pozwalają im zdobyć oczekiwane doświadczenie. Budowana przez nas platforma ma umożliwić współpracę tych dwóch grup i zapewnić im obopólne korzyści. Jeśli uda mi się zdobyć stypendium w konkursie „Inwestycja w przyszłość” grupy PZU przeznaczę je właśnie na rozwój Platformy Praktycznej – mówi Magdalena Hatalska.

Prezentację studentki WSPiA można zobaczyć na stronie konkursu. Tam też odbywa się głosowanie – link TUTAJ.

„Inwestycja w przyszłość” to konkurs przeznaczony dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych pierwszego i drugiego stopnia oraz studiów jednolitych, uczelni publicznych i niepublicznych. W tegorocznej edycji zadaniem konkursowym jest przedstawienie zarówno osobowość, dotychczasowych osiągnięć, jak i ciekawych pomysłów na siebie.

Głosownie trwa do 24 stycznia br. do godziny 12:00. Głosować mogą wyłącznie osoby posiadające profil na Facebooku. Każdy głosujący może oddać głos na nieograniczoną liczbę uczestników konkursu, przy czym maksymalnie raz na tego samego uczestnika.

Dodatkowo laureaci konkursu, oprócz stypendiów, będą mogli skorzystać ze skróconego procesu rekrutacji do udziału w praktykach i stażach grupy PZU oraz bilety PKP umożliwiające udział w Gali Finałowej konkursu w Warszawie, która odbędzie się w lutym br.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama