Zdjęcie: Rafał Ludera / materiały prasowe
Reklama

W sobotę, 7 października, w Straszydlu odbędzie się Super Sprint 50-latek. Na 2-kilometrowej próbie może wystartować każdy chętny posiadacz prawa jazdy.

Impreza dla amatorów szybkiej i precyzyjnej jazdy, która stanowi 10. rundę Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego PZM w Super Sprincie, odbędzie się na terenie podrzeszowskiej gminy Lubenia, ze startem i parkiem serwisowym na parkingu przy kościele w Straszydlu.

Próba sprawnościowa przebiegać będzie fragmentem odcinka specjalnego Lubenia, kultowego „oesu” Rajdu Rzeszowskiego, doskonale znanego kibicom rajdowym w Polsce.

Do udziału w imprezie Automobilklub Rzeszowski zaprasza wszystkich chętnych posiadaczy prawa jazdy i sprawnych, dopuszczonych do ruchu samochodów. Zgłoszenia przyjmowane są w formie elektronicznej do 4 października (środa), do godz. 23:59.

– Ilość miejsc jest ograniczona – zastrzegają organizatorzy.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Każda załoga przejedzie próbę sprawnościową trzykrotnie. Przejazdy odbywać się będą od godz. 11:30 do 14:00. Wcześniej odbędzie się odbiór dokumentów, kontrola samochodów oraz zapoznanie z trasą. Na najlepszych czekają puchary. Udział w imprezie jest płatny.

250 zł płacą załogi, której kierowca jest zrzeszony w Automobilklubie Rzeszowskim i reprezentuje go w imprezie. 300 zł płacą te załogi, które której kierowca jest zrzeszony w innym klubie PZM lub jest zrzeszony w AR, ale nie reprezentuje go w imprezie.

Załogi, której kierowca nie jest zrzeszony w klubie PZM, płacą 350 zł. Szczegóły imprezy, zasady zgłoszeń są na stronie www.automobilrzesz.pl i facebookowym wydarzeniu

(pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama