Zdjęcie: materiały prasowe
Reklama

Zmieszaj swoje dziecko z… błotem! Zapisz je na miejski bieg z przeszkodami dla najmłodszych w Rzeszowie.

Miejski bieg z przeszkodami dla najmłodszych zawita w tym roku aż do 18 miast. Na mapie trasy Survival Race Kids po raz pierwszy pojawi się Rzeszów – 2 i 3 maja. Niedługo zostanie ogłoszone dokładne miejsce imprezy.

Survival Race Kids to przygoda pełna pozytywnych emocji i wyzwań dla dzieci w wieku 3-13 lat. Trzy poziomy trudności – na „krasnali” (3-6 lat) czeka ok. 700 m trasy. „Piraci” (7-10 lat) przebiegną ok. 1400 m. „Ninja” (11-13 lat) pokonają ok. 2 km.

– Na specjalnym torze z przeszkodami każdy uczestnik poczuje się jak bohater i skutecznie rozładuje drzemiące w nim pokłady energii – zapowiadają organizatorzy.

Zdjęcie: materiały prasowe

„Mali wojownicy” będą musieli pokonać m.in. pajączka, “kulkożercę” czy labirynt. Na trasie nie zabraknie błota – dzieciaki będą mogły się bezkarnie wybrudzić. Uczestnicy otrzymają pamiątkowe medale oraz gadżety i będą mogli skorzystać z dodatkowych atrakcji.

– Zaszczep sportowego bakcyla od najmłodszych lat i pokaż swojemu dziecku, że zdrowa aktywność fizyczna nie musi być nudna – zachęcają twórcy Survival Race Kids. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy na: www.survivalrace.pl/kids/rzeszow

Z każdego biletu część kwoty zostanie przeznaczona na karmę dla zwierzaków z lokalnych schronisk. Survival Race wspiera także Ukrainę, dla uchodźców ma 100 darmowych pakietów startowych – formularz zgłoszeniowy dla osób z Ukrainy jest TUTAJ.

Zdjęcie: materiały prasowe

oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama