Zdjęcie: Tomasz Modras / Rzeszów News
Reklama

Chowasz je po kątach, bo nie ma na nie miejsca, albo po prostu ci się znudziły i nie są już potrzebne? Weź je pod pachę i przyjdź 8 grudnia do Rzeszowskiego Inkubatora Kultury na wyprzedaż garażową.

Idą święta, a przed nimi czas szalonych zakupów. Jedni biegają po galeriach, inni po kiermaszach, a jeszcze inni po garażowych wyprzedażach. Miłośnicy tej ostatniej formy zakupów z pewnością ucieszy informacja, że Rzeszowski Inkubator Kultury w sobotę (8 grudnia) szykuje kolejną wyprzedaż garażową, tym razem w odsłonie bożonarodzeniowej. 

“Ho, ho, ho! Przed nami kolejna wyprzedaż garażowa! Tym razem skupiamy się głównie na ozdobach choinkowych, nietrafionych prezentach, dekoracjach świątecznych, ale tradycyjnie możecie przyjść z tym, co zalega w waszych domach” – piszą na Facebooku organizatorzy wydarzenia. 

Wśród rzeczy pożądanych na grudniowej wyprzedaży są m.in. ozdoby, dekoracje do domu, nietrafione prezenty, niezniszczona odzież, przetwory domowej roboty, czy płyty, książki. Wyprzedaż garażowa odbędzie się w budynku Estrady Rzeszowskiej (ul. Jagiellońska 24) w godz. 10:00-13:00.

By zgłosić się jako wystawca należy wypełnić formularz dostępny w opisie wydarzenia na Facebooku a także w siedzibie Estrady Rzeszowskiej we wtorek 15:00-17:00 i piątek 17:00-19:00. Udział jest bezpłatny, jednak każdy wystawca jest zobowiązany do drobnego datku na rzecz statutowej działalności Estrady Rzeszowskiej.

Są jeszcze wolne miejsca dla wystawców – zachęcamy do rejestracji. Formularz dostępny jest TUTAJ

Zdjęcie: Sebastian Fiedorek / Rzeszów News

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: