W tym roku na rzeszowskim Rynku powstanie Świąteczne Miasteczko, które nastroi mieszkańców oraz turystów do zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Atrakcją będzie pokaz kulinarny w wykonaniu Agnieszki Sulikowskiej-Radi, finalistki programu Masterchef.

W ramach Miasteczka na Rynku staną tradycyjne, drewniane domki wystawiennicze. Przez ponad dwa tygodnie (4-20 grudnia) trwał będzie Jarmark regionalnych produktów spożywczych oraz rękodzieła.

– Będzie to doskonała okazja do zaopatrzenia się w lokalne przysmaki, unikalne ozdoby świąteczne oraz wyjątkowe upominki, takie jak ręcznie robiona biżuteria, zabawki, itp. – poinformowała Dagmara Śliwa z Estrady Rzeszowskiej.

Świątecznego nastroju doda spotkanie ze Świętym Mikołajem, zaplanowane na 6 grudnia, podczas którego dzieci i osoby dorosłe otrzymają na scenie upominki. Zgłoszenia chęci przekazania prezentu, który Mikołaj wręczy na scenie, przyjmowane są pod adresem sekretariat@estrada.rzeszow.pl.

Magię świąt podkreślą także występy grup wokalnych oraz warsztaty wykonywania świątecznych ozdób, które trwać będą przez cały czas Świątecznego Miasteczka.

Niezwykłą atrakcją będzie pokaz kulinarny w wykonaniu Agnieszki Sulikowskiej-Radi, finalistki programu Masterchef, który odbędzie się w sobotę (19 grudnia) o godz. 16.00. Szczegółowy program występów i warsztatów na stronie www.estrada.rzeszow.pl.

– Serdecznie zapraszamy do wspólnego, rodzinnego spotkania w przepięknej scenerii świateł, choinek, świątecznych ozdób i klimatycznej muzyki na rzeszowskim Rynku – zachęca Dagmara Śliwa.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama