Zdjęcie: Bartosz Frydrych / Rzeszów News

Od 4 grudnia na rzeszowskim Rynku będzie Świąteczne Miasteczko. Gości będą witały dwie świąteczne bramy wejściowe.

Jak poinformowała Estrada Rzeszowska, jedna z bram będzie od strony ratusza, druga od ulicy Mickiewicza. – Nie zabraknie też dekoracji świetlnych, które wprawią przybyłych w niezwykły nastrój – zapowiadają przedstawiciele Estrady. 

Na odwiedzających będzie czekała moc atrakcji – już dzień po starcie, czyli 5 grudnia, np. wizyta św. Mikołaja z barwną paradą i wręczaniem prezentów.

– Będą też m.in. warsztaty artystyczne dla całych rodzin, kino plenerowe, młyńskie koło, karuzela i zimowy obiekt sportowy dla najmłodszych, jakiego w naszym mieście jeszcze nie było – twierdzi Estrada Rzeszowska. 

Wkrótce mamy poznać szczegóły atrakcji Świątecznego Miasteczka. Nim jednak to nastąpi, Estrada Rzeszowska ogłosiła poszukiwanie wystawców z regionu, którzy będą oferowali swoje produkty uczestnikom miasteczka.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Zainteresowani wystawcy proszeni są o wysyłanie formularzy zgłoszeniowych na adres: swiatecznemiasteczko.rz@gmail.com. Na stronie estrada.rzeszow.pl jest regulamin. Wystawcy mogą zadawać pytania mailem lub telefonicznie: 500 048 200.

Rekrutacja wystawców trwa do 15 listopada, do godz. 9:00. Świąteczne Miasteczko będzie na Rynku do 23 grudnia, od poniedziałku do piątku od godz. 12:00 do 20:00, w niedzielę od 10:00 do 20:00.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama