Reklama

Pan Paweł, jeden z Czytelników Rzeszów News, zwrócił uwagę na to, jak zainstalowano świąteczne oświetlenie na skrzyżowaniu ul. Jagiellońskiej i Zygmuntowskiej w Rzeszowie.

Dla miasta jest ważniejsze oświetlenie świąteczne od bezpieczeństwa na drogach! Proszę zwrócić uwagę na zdjęcie, które wykonałem w porze wieczornej przy ul. Jagiellońskiej i Zygmuntowskiej! Znak STOP (B-20) nie jest widoczny, gdyż przysłania go oświetlenie świąteczne, a przecież to jest najważniejszy znak drogowy.

To jest jakiś absurd, by miasto nie dość, że setki tysięcy wydaje na wynajem oświetlenia co roku, to jeszcze zasłania znaki drogowe.

Pan Paweł (nazwisko do wiadomości redakcji)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

8 KOMENTARZE

  1. Robercie – dzięki 🙂
    To, że sport uprawiam, jeżdżę na rowerze i gdy zdarzy się coś takiego zobaczyć co nie powinno mieć miejsca – to zgłaszam jak każdy inny powinien to uczynić – by ktoś to poprawił i było na drodze bezpieczniej 🙂

  2. jak czytam komentarze RONALD, LIDER…, DAREL od razu widać jakich mamy kierowców w polsce (o ile maja prawo jazdy) – BRAWO PAWEŁ !!!!

  3. Ale nowina ,ludzie nie maja się czym zająć i robią z byle czego sensacje. Niech jeszcze Pan Paweł napisze że widział papierek leżący na ulicy a podobno to miasto dba o czystość.

Comments are closed.