Reklama

„Koncert kolęd z Asseco Resovią” – pod takim hasłem odbędzie się w niedzielę (21 grudnia) w Galerii Rzeszów spotkanie z rzeszowskimi siatkarzami. Będzie połączone z premierą płyty z kolędami „Zadumany cały świat” w wykonaniu artystów Centrum Sztuki Wokalnej.

Od godz. 13:00 do 17:00 w Galerii Rzeszów będzie można złożyć życzenia na antenie Polskiego Radia Rzeszów. Koncert kolęd w wykonaniu artystów CSW rozpocznie się o godz. 15:00. Świąteczne spotkanie z siatkarzami Asseco Resovii zaplanowano na godz. 17:00.

Styczniowe mecze Asseco

Klub poinformował także o styczniowych meczach siatkarzy na Podpromiu w ramach PlusLigi. Asseco Resovia we własnej hali rozegra ich cztery. Klub podał terminy rezerwacji biletów na te spotkania.

– 4 stycznia – Asseco Resovia – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, rezerwacja biletów od 27 grudnia od godz. 18:00 do 3 stycznia do godz. 18:00, ceny biletów: 45 zł normalny, 30 zł ulgowy

– 17 stycznia – Asseco Resovia – AZS Politechnika Warszawska, rezerwacja biletów od 11 stycznia od godz. 16:00 do 16 stycznia do godz. 18:00, ceny biletów: 35 zł normalny, 25 zł ulgowy

– 24 stycznia – Asseco Resovia – Cerrad Czarni Radom, rezerwacja biletów od 18 stycznia od godz. 16:00 do 23 stycznia do godz. 18:00, ceny biletów: 35 zł normalny, 25 zł ulgowy

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– 31 stycznia – Asseco Resovia – Effector Kielce, rezerwacja biletów od 25 stycznia od godz. 16:00 do 30 stycznia do godz. 18:00, ceny biletów: 35 zł normalny, 25 zł ulgowy.

Zasady rezerwacji

Rezerwacji dokonać mogą posiadacze Kart Kibica. Osoby, które Kart nie posiadają będą mogły kupić bilet w kasie w hali Podpromie w dniu meczu. Kasa biletowa czynna jest na 3 godziny przed meczem.

Na mecze PlusLigi obowiązują karnety, co oznacza że ich posiadacze nie muszą rezerwować biletów na swoje miejsca, mogą jednak zarezerwować dodatkowe bilety, gdyż karnet działa jak Karta Kibica.

Odbiór zarezerwowanych biletów jest prowadzony na Wyspie Asseco Resovia w Galerii Rzeszów (pn. – sob. 10-18, niedz. 10-16). Kibice proszeni są o przynoszenie wydrukowanego potwierdzenia rezerwacji. Bilety po opłaceniu podczas rezerwacji można także wydrukować w domu bądź odebrać w kasie biletowej przed meczem.

– Zachęcamy grupy zorganizowane do rezerwacji biletów na mecze PlusLigi. Wnioski rezerwacyjne prosimy przesyłać na adres wyspa@assecoresovia.pl. Wniosek powinien zawierać informację, kto wnioskuje o bilety, ilość biletów i kontakt do osoby odpowiedzialnej – poinformowała Asseco Resovia.

redakcja@rzeszow-news.pl

 

 

 

 

Reklama