Zbiórka datków, licytacja 3-metrowej choinki, kolędy w wykonaniu artystów Centrum Sztuki Wokalnej z Rzeszowa – to atrakcje, jakie towarzyszyć będą w sobotę świątecznemu spotkaniu z siatkarzami Asseco Resovii w Galerii Rzeszów.

Spotkanie odbędzie się o godz. 14:00. W tym roku, głównym punktem Świątecznego Spotkania z Siatkarzami, będzie akcja charytatywna i zbiórka datków na rzecz podopiecznych Podkarpackiego Hospicjum dla dzieci.

Aby wesprzeć akcję siatkarze Asseco Resovii będą pozować z kibicami do pamiątkowych i unikatowych zdjęć świątecznych w specjalnie przygotowanej scenografii. Sympatycy rzeszowskiej drużyny oraz dobroczyńcy Hospicjum będą mogli wesprzeć chore dzieci poprzez zakup smakołyków i ozdób świątecznych od Wolontariuszy Hospicjum.

Punktem kulminacyjnym spotkania będzie licytacja 3-metrowej choinki, którą siatkarze ubiorą we własnoręcznie przygotowane bombki oraz ozdoby świąteczne wcześniej przygotowane przez dzieci podczas Mikołajek w Galerii Rzeszów.

Jak co roku, Spotkanie z Siatkarzami przebiegnie w rodzinnej i świątecznej atmosferze. Klimat Świąt Bożego Narodzenia poczujemy dzięki koncertowi polskich, tradycyjnych kolęd w wykonaniu Artystów Centrum Sztuki Wokalnej.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Odbędzie się również mnóstwo konkursów związanych z tematyką Świąt i Wigilii. Siatkarze obiecali, że podzielą się z kibicami swoimi tradycjami świątecznymi.

Będzie również okazja do złożenia życzeń świątecznych nie tylko dla siatkarzy, ale dla wszystkich bliskich na antenie Polskiego Radia Rzeszów, które w sobotę (19 grudnia) zainstaluje mobilne studio życzeń w Galerii Rzeszów.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama