Reklama

W czwartek 19 grudnia 2013 r. w rzeszowskiej Plazie rusza Bożonarodzeniowy jarmark. Przez pięć dni (do poniedziałku 23 grudnia) będzie można kupić żywe choinki, ozdoby i ekologiczne potrawy na wigilijny stół.

Podczas świątecznego jarmarku w Plazie będzie można kupić wszystko, co przyda się na świątecznym stole. Dostępne będą m.in. ekologiczne wędliny i pieczywo z certyfikatem, regionalne ciasta z Lubartowa oraz chleby, nabiał, słodycze, kwasy z Litwy i Łotwy.

Na stoiskach dostępne będą także przyprawy na wagę, sery korycińskie, przetwory domowe oraz tradycyjne miody i oscypki z Podhala. Wszystkie oferowane produkty ekologiczne lub przygotowane wg tradycyjnych receptur.

W związku ze świętami pojawi się również rękodzieło artystyczne, czyli ciekawe i wyjątkowe ręcznie wykonane ozdoby świąteczne. Dodatkowo przed wejściem do CH Plaza Rzeszów będzie można kupić pachnącą, żywą choinkę.

Bożonarodzeniowy Jarmark w CH Plaza Rzeszów rozpocznie się w najbliższy czwartek 19 grudnia 2013 r. i potrwa do poniedziałku 23 grudnia 2013 r. Stoiska zlokalizowane na parterze Centrum można odwiedzać codziennie od godziny 10:00.

redakcja@rzeszow-news.pl

 

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: