Zdjęcie: Piotr Woroniec jr / Rzeszów News
Reklama

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie poinformował, jak w okresie świąt Bożego Narodzenia będą kursowały autobusy obsługiwane przez rzeszowskie MPK.  

24, 27, 28, 31 grudnia br. autobusy będą kursować wg rozkładu jazdy obowiązującego w dniu roboczym pozaszkolnym, czyli bez kursów z oznakowaniem „s” – kursuje w dni nauki szkolnej.

29 grudnia br. autobusy będą kursować wg sobotniego rozkładu jazdy. 25, 26 grudnia oraz 1 stycznia 2019 r. będzie obowiązywał świąteczny rozkład. Ponadto, 25, 26 grudnia oraz 1 stycznia 2019 r. na linii 53 obsługującej lotnisko w Jasionce będą dodatkowe kursy, jak dla dnia świątecznego, który nie przypada w niedzielę.

24 grudnia br. (Wigilia) większość autobusów ostatnie kursy wykona po godz. 17:00. Dokładny wigilijny rozkład znajdziecie na stronie ztm.rzeszow.pl

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

4 KOMENTARZE

  1. Nie tylko w Wigilię woziły powietrze i jeździły jak w dzień roboczy – PO CO? ale w Boże Narodzenie też jeździły puste, ale co pnioka, który podejrzewam jeździ za darmo to obchodzi. Łon mo mieć. A swoją drogą ciekawe jak się to odbije na przyspieszeniach i nie zatrzymaniach wszak po miesiącu korków nagle pusto co mój telefon zdiagnozował.

  2. Takie zachęcanie do komunikacji miejskiej, że w Wigilię po godzinie 18 nie można już z niej korzystać. Taki ewenement praktykowany jest od lat w Rzeszowie… Zaraz ktoś zarzuci, że kierowcy też chcą mieć Wigilię.. Jak i oni, to również lekarze powinni odejść od łóżek, pracownicy elektrowni itp.

Comments are closed.