Reklama

Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Zajączkowska, Piotr Zelt – ta czwórka znanych polskich aktorów wystąpi w komedii Selfie.com.pl. Rzeszowska publiczność zobaczy ją 25 listopada na deskach Filharmonii Podkarpackiej. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia.

Nawiązywanie relacji między ludźmi jeszcze nigdy nie było tak proste, jak dziś. Dzięki mediom społecznościowym, żeby z kimś porozmawiać, nie trzeba nawet otwierać ust. Można mieć setki znajomych i nigdy się z nimi nie spotkać. Ale znaleźć prawdziwą miłość, stworzyć prawdziwy związek i być ze sobą na zawsze, jest ciągle tak samo trudno.

Wiedzą o tym Brygida i Gerard, których małżeństwa zakończyły się przed czasem. Teraz próbują pomóc swoim dorosłym już dzieciom. Brygida ma 30-letnią córkę Julię, która żyje w świecie romantycznych powieści. Gerard ma 30-letniego syna Pawełka, który żyje w świecie gier komputerowych. Jedno selfie powoduje, że przyglądają się nie tylko sobie, ale swojemu życiu i chcą, żeby życie ich dzieci było inne.

Niezależnie od siebie Brygida i Gerard postanawiają ściągnąć ich na ziemię i znaleźć dla nich partnera ogłaszając się w mediach społecznościowych. Brygida, widząc na portalu randkowym, zdjęcie Pawełka, prawie się w nim zakochuje, za wszelką cenę chce umówić z nim swoją córkę. Oczywiście, profilu nie założył Pawełek, tylko Gerard. Ale kiedy Brygida odpowiada, wysyłając zdjęcie Julii, Gerard niemal się w niej zakochuje, to idealna partnerka dla jego syna.

Zdjęcie: Materiały prasowe

I wszystko mogłoby się skończyć szczęśliwie, gdyby nie to, że na pierwsze spotkanie z Julią, zamiast Pawełka, przychodzi Gerard, a na kolejne, zamiast Julii, przychodzi Brygida, a na domiar złego, żeby wyjaśnić nieporozumienie, Gerard idzie na następne spotkanie jako Paweł i spotyka się z Brygidą, która udaje Julię. Zanim dojdzie do happy endu, Julia i Pawełek muszą dać sobie szansę, żeby szansa pojawiła się także między Brygidą i Gerardem. Bo szansa jest zawsze, tylko trzeba działać…

W świetnej komedii Selfie.com.pl zobaczymy czwórkę znanych polskich aktorów: Julię Kamińską, Filipa Bobka, Małgorzatę Zajączkowską i Piotra Zelta. Autorem spektaklu jest Piotr Jasek, a wyreżyserowała go Maria Seweryn. Kostiumy zaprojektował Tomasz Jacyków, muzykę stworzył Zdzisław Kalinowski, scenografię – Katarzyna Adamczyk, a za zdjęcia odpowiada Kamila Markiewicz-Lubańska. 

Selfie.com.pl zobaczymy w Rzeszowie 25 listopada w Filharmonii Podkarpackiej o 16:00. Bilety w cenie 85 zł, 95 zł, 110 zł (w zależności od miejsca na sali) do kupienia na edmaart.pl, abilet.pl, kupbilecik.pl oraz w kasie Filharmonii Podkarpackiej i Podziemnej Trasie Turystycznej. Zamówienia zbiorowe biletów: ada@edmaart.pl, tel. 501 28 58 63.

Prawidłowa odpowiedź na nasze pytanie: W jakim popularnym serialu w TVN zagrali Julia Kamińska i Filip Bobek?, to „Brzydula”. 

Dwa podwójne zaproszenia otrzymują od nas: Joanna Sochacka i Tomasz Warzocha. Gratulujemy! 

Zdjęcie: Materiały organizatorów
Reklama