Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Melodia Miłości” – pod takim hasłem przebiegać będą tegoroczne Walentynki w Centrum Handlowym Plaza Rzeszów. W sobotę (12 lutego) za zakupy w Plazie będzie można zdobyć cenne nagrody. 

Aby wziąć udział w akcji pod hasłem „Melodia Miłości” wystarczy w sobotę zrobić zakupy w jednym ze sklepów Plazy za minimum 100 zł. Paragon będzie upoważniał do udziału w konkursie na specjalnym walentynkowym stoisku w atrium Centrum.

Zadaniem każdego uczestnika będzie odgadnięcie tytułu i wykonawcy walentynkowego utworu zagranego na stoisku konkursowym przez muzyków. Prawidłowe odpowiedzi będą nagradzane atrakcyjnymi upominkami.

Do wygrania będą m.in. biżuteria oraz vouchery na zakupy w wybranych sklepach Plazy. Dla uczestników konkursu przewidziano także nagrody pocieszenia – kilkaset balonów w kształcie serca wypełnionych helem.

Dodatkowo przez cały czas trwania „Melodii Miłości”, poza konkursami w atrium Plazy, rozbrzmiewać będzie muzyka na żywo z miłosnymi przebojami walentynkowymi. W konkursach można uczestniczyć od godziny 12:00 do 18:00. 

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama