Według tradycji najmłodsi za dobre zachowanie od Św. Mikołaja otrzymują prezenty pod poduszką. A dorośli? Dorośli w ten dzień idą bawić się do klubów. Zobacz, gdzie w Rzeszowie można wybrać się z dzieckiem, a gdzie z przyjaciółmi.

Mikołaj w kinie

Na 5 i 6 grudnia zaplanowano seanse w kinie Helios, które spodobają się zarówno dzieciom, jak i dorosłym. W ramach przedmikołajkowych pokazów przygotowano projekcję przedpremierowego filmu „Bella i Sebastian 2” oraz animowany film familijny „Dobry dinozaur”.

Seanse uświetnią konkursy z nagrodami oraz świąteczne wydanie Filmowych Poranków ze Scooby Doo. Tym razem pokazany będzie odcinek „Scooby-Doo! Upiór w operze”. W Mikołajki propozycja „Pierwszy raz w kinie” została skierowana do najmłodszych dzieci w wieku 2 – 6 lat, które w tym dniu mogą zetknąć się z kinem po raz pierwszy.

Dla przyszłych entuzjastów filmów przewidziano pokazy w specjalnych warunkach – przyciemnione światła na sali kinowej, przyciszony dźwięk. Dodatkowo mnóstwo atrakcji w holach kin Helios. Będzie prawdziwy Święty Mikołaj! Bilety od 15 zł.

Multikino zaprasza 5 i 6 grudnia na mikołajkową zabawę przy animacji „Dobry dinozaur” oraz przedpremierowej ekranizacji bestsellerowej powieści dla młodzieży „Bella i Sebastian 2”. Przy zakupie biletu każde dziecko otrzyma dodatkowo plakat.

Dodatkowo specjalne weekendowe Poranki w Multikinie przewidziane dla całej rodziny (5 i 6 grudnia o godz.10.30). Wyświetlony zostanie nowy film z serii Tomek i Przyjaciele „Legenda o zaginionym skarbie”. Ponadto w niedzielę (6 grudnia) przewidziano spotkanie z prawdziwym Mikołajem. Będą konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz zabawy z animatorem.

Podobne atrakcje dla najmłodszych Kinomaniaków wraz z rodzicami przygotowało kino Zorza. Będzie mikołajkowa zabawa planowana na 6 grudnia. W programie przewidziano kilka seansów – o 11.00 Dobry Dinozaur 3 D, o 13.00 Dobry Dinozaur 2 D, o 15.00 Bella i Sebastian 2 z kolei o 17.00 Dobry Dinozaur 3D.

W planach również zabawy z Mikołajem, konkursy wiedzy o świętach Bożego Narodzenia i liczne nagrody.

Mikołaj odwiedzi CH Plaza Rzeszów

Do Centrum Handlowego Plaza Święty Mikołaj przyleci balonem. Będzie czytanie baśni, warsztaty plastyczne, zimowe animacje, spektakl teatralny „Czerwona czapeczka”, koncert świątecznych piosenek oraz konkursy w dniach 5 i 6 grudnia w godz. 12.00 – 18.00.

W atrium centrum stanie ogromna fabryka prezentów. Na sobotę przewidziano m.in. lekturę opowieści, zajęcia artystyczne z tworzenia ozdób choinkowych. Punktualnie o 14:00 odbędzie się powitanie Mikołaja w asyście Anioła. Można będzie zrobić wspólne pamiątkowe zdjęcia. Do tego konkurs na wierz, laurkę i piosenkę oraz występy zespołów tańca nowoczesnego ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Rzeszowie.

W niedzielę także warsztaty plastyczne i wspólna nauka piosenki „To Mikołaj!”. Zwieńczeniem tego dnia będzie koncert Ani Dąbrowskiej i uczestników Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie. Spotkanie z Mikołajem na VI piętrze parkingu zewnętrznego centrum Plaza od godz. 13:00.

Zdjęcie z Mikołajem

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

W Galerii Rzeszów darmowe zdjęcia pamiątkowe z Mikołajem, rozmowa ze świętym w Domku i słodki prezent przewidziano na 5 i 6 grudnia w Galerii Rzeszów. Dodatkowo istnieje możliwość przekazania przez rodzica prezentu śnieżynce, aby Mikołaj wręczył go dziecku. Będą też zabawy z udziałem elfów oraz mnóstwo innych atrakcji. Wydarzenie przewidziano w godz. 12.00 – 18.00 na placu obok fontanny.

W Galerii Nowy Świat spotkanie z Mikołajem zaplanowano na 6 grudnia. Rozdawanie prezentów przez Mikołaja odbędzie się w godz. 12, 14, 16 i 18. Zabawy mikołajkowe przy scenie na poziomie 0.

W supermarkecie E.Leclerc 5 grudnia będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem od 10 do 16 godziny, a także wziąć udział w licznych zabawach i konkursach.

W Millenium Hall od 4 do 6 grudnia można spotkać się z Mikołajem i wziąć udział w różnych atrakcjach, takich jak eksperyment z suchym lodem, robienie sztucznego śniegu, kul śnieżnych oraz ozdób świątecznych, zabawy sprawnościowe, pokazy jazdy na rolkach i występy artystyczne przedszkolaków. Świąteczne paczki i spotkania z Mikołajem zaplanowano w sobotę w godz. 12-20 oraz w niedzielę w godz. 11-19.

Mikołaj ląduje w Jasionce

W sobotę (5 grudnia) w porcie lotniczym w Jasionce impreza pt. „Mikołaj ląduje w Podkarpackim”. Mikołaj wyląduje w Jaionce ok. godz. 11:30. Na terenie portu do godz. 16:00 moc atrakcji. Będzie można robić sobie zdjęcie z Mikołajem.

Ponadto gra edukacyjna, animacje, wystawa modeli zdalnie sterowanych, symulator lotów, pokaz służby granicznej, ubieranie choinki, występy dziecięcych zespołów tanecznych oraz wokalnych, konkurs za nagrodami dla dzieci i dorosłych. Będą też jarmark – rękodzieło i potrawy świąteczne.

Mikołaj postawi drinka

Mikołajkowa impreza w klubie Black&White wystartuje punktualnie o 21:00. Będzie można ze świętym zapalić shishe. Zagrają Cream&Popioow. Obowiązuje tradycyjny strój wieczorowy – casual night. Wejście od 21. roku życia. Wszystkie osoby zapisane do wydarzenia na Facebooku do 22:00 wchodzą za darmo Lista FB jest zamykana o 19:00 w dniu imprezy.

Bad Santa Party w Lukr, czyli niegrzeczny święty odwiedzi klub w sobotę o godz. 21:30. Za konsoletą stanie Dj Dźwięk. PeЯwersyjna czerwień, białe futro i mocny sobotni melanż. Wstęp do godz. 22:30 w cenie 10 zł, później 20 zł z kuponem pobranym z aplikacji Day&Night. Obowiązuje dress code – Christmas style.

Pod Palmą w sobotę dla pierwszych klubowiczów słodki upominek. Kobiet wstęp za darmo między 21:00 a 22:00. Początek imprezy o 21:00. Dla studentów wejściówka za 7 zł – po okazaniu ważnej legitymacji studenckiej. Pozostali bilet w cenie 10 zł. Loża – 20 zł.

Na noc niespodziankową zaprasza klub Kula Bowling&Club. Z kulowego nieba posypie się chmura kolorowych balonów z prezentami. Imprezowicze będą mogli utrwalić zabawę w fotobudce! Start w sobotę o godz. 21:00 dla uczestników od 21 roku życia.

SABINA LEWICKA

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama