Zdjęcie: Piotr Woroniec Jr / Rzeszów News
Reklama

Jedna z najbardziej wyjątkowych nocy w roku zbliża się wielkimi krokami, więc warto już zaplanować gdzie się ją spędzi. Jeśli jednak wciąż nie macie planów na tegorocznego Sylwestra,  to warto przyjrzeć się wybranym przez nas propozycjom.

“Maraton Sylwestrowy” w kinach Helios

Czy sylwestrową noc trzeba spędzać koniecznie na tańcach do białego rana, aby się dobrze bawić? Oczywiście, że nie! I  dowodem na to jest propozycja kin Helios. W tę wyjątkową noc będzie można od godz. 21:30 usiąść w wygodnym fotelu i cieszyć się „Maratonem Sylwestrowym”.

Z okazji zakończenia starego i przywitania nowego roku będzie można w Heliosie zobaczyć przedpremierowo dwa filmy komediowe: „Dlaczego on?” i „Po prostu przyjaźń” oraz dwa dramaty: „La La Land”, „Ukryte piękno”.

Przed północą, po zakończeniu pierwszych filmów odbędzie się poczęstunek w postaci: mini tortilli, ptysi z pastą serowo-paprykową, mini-calzone z szynką, serem i suszonymi pomidorami, sakiewek  z ciasta francuskiego z nadzieniem grzybowo – ziołowym, kawy, herbaty, wody i ciasteczek.

W przerwie o północy został zaplanowany toast noworoczny z  lampką szampana.
Bilety można kupić w kasie kina w cenach: przedsprzedaż (do 21 grudnia) – 67 zł, później – 77 zł.

Sylwester w rytmie disco w Stadninie Koni „Leśna Wola”

W Stadninie Koni „Leśna Wola” (Głogów Małopolski, ul Leśna Wola 8) odbędzie się z kolei Sylwester w rytmie disco pod hasłem: „Flower Power”, który rozpocznie się o godz.  20:00.
Do tańca i świetnej zabawy będzie zachęcał DJ Team. Na uczestników zabawy będą również czekać dwie gorące kolacje, zimne oraz ciepłe przekąski, napoje oraz alkohol w postaci butelki wina lub wódki na parę.

Cena zabawy sylwestrowej wynosi 200 zł. Rezerwacji można dokonywać pod numerem telefonu: (17) 851 67 37, 692 421 961, 668 011 855 lub wysyłając wiadomość na adres: biuro@lesnawola.pl

Sylwester w „sercu miasta” – Hotel Rzeszów

Ciekawa sylwestrowa noc zapowiada się również w Hotelu Rzeszów (ul. Piłsudskiego 44). W „sercu miasta” odbędzie się podróż dookoła świata już od godz. 19:00.

W rolę muzycznego przewodnika wcieli się zespół Demeters. Dla sylwestrowych gości będzie przygotowany również aperitif, główna 4-daniowa kolacja, zimny bufet, bufet słodki, 3 kolacje serwowane, napoje bez limitu, butelka wódki lub wina na parę, lampka szampana.

Koszt udziału w takiej zabawie to 329 zł. Rezerwacji można dokonać pod numerami: 693 501 880, 530 090 349, 601 367 360.

hotel-rzeszow

(jg)

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: