Zdjęcie: TVP Rzeszów
Reklama

Obraźliwy, a jednocześnie wulgarny gest wykonał Wojciech Jagielski, znany polski dziennikarz i perkusista zespołu Poparzeni Kawą Trzy. Widzom TVP Rzeszów w Sylwestra pokazał środkowy palec.

Zespół Poparzeni Kawą Trzy, w którym występują m.in. znani polscy dziennikarze związani z RMF FM, czy Radiem Zet, był gwiazdą imprezy sylwestrowej na rzeszowskim Rynku. Na kilka godzin przed wejściem na scenę, „Poparzeni” gościli „na żywo” w „Aktualnościach”, głównym serwisie informacyjnym TVP Rzeszów. W rozmowie z dziennikarzami Adamem Bieniasem i Iloną Małek, „Poparzeni” zachęcali do przyjścia na Rynek.

Gdy na koniec rozmowy Adam Bienias poprosił członków zespołu, by pomachali do widzów, niespodziewanie Wojciech Jagielski, który w „Poparzonych” gra na perkusji, a na wizji jest też ostatnio znany z prowadzenia programu „Wojciech Jagielski Na Żywo” w Superstacji, najpierw przytulił się do Ilony Małek, a potem ściągnął z dłoni rękawiczkę i do kamery pokazał środkowy palec, czyli obraźliwego „fucka”. Ten moment widzowie też zobaczyli. 

Materiał z tym gestem Jagielskiego jest cały czas dostępny na stronie internetowej TVP Rzeszów w sylwestrowym wydaniu „Aktualności”. I chyba czas najwyższy go zdjąć. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama