Tysiące ludzi pożegnało na rzeszowskim Rynku 2013 rok. – Dużo zdrowia, spełnienia marzeń wszystkiego, co najlepsze w 2014 r. – życzył mieszkańcom prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc.

 

Według organizatorów w imprezie na Rynku wzięło około 8 tysięcy osób. Przyjechali ludzie z całego Podkarpacia, ale również innych województw. Byli nawet mieszkańcy Białegostoku, Lublina. Koncert prowadzili dziennikarze TVP: Karolina Dobrowolska i Konrad Dudek. Jako pierwszy na scenie zaprezentowali się laureaci konkursu Rockowa Noc 2013 – zespół Le Fleur. Po nich scenę przejął zespół z Rzeszowa – Neonovi.

W trakcie imprezy jej uczestnicy brali udział w konkursach dotyczących znajomości miasta. Do wygrania były gadżety związane z Rzeszowem. Pytania były banalne, niektórzy uczestnicy konkursów zupełnie nie mieli rozeznania w tematach miejskich, ale liczyła się dobra zabawa, więc każdy mógł coś wygrać. Gwiazdą wieczoru był zespół Hey na czele z Katarzyną Nosowską. Ich występ był podzielony na dwie części: po godzinie 23 i po fajerwerkach.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Koncert zespołu Hey przerwano tylko na chwilę, by prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc mógł mieszkańcom złożyć życzenia, a potem odbył się pokaz sztucznych ogni.

– Pięknie wyglądacie na Rynku. Jesteście piękni i młodzi. Dla nas 2013 r. był dobrym rokiem. Chciałbym żebyście w 2014 r. mogli się bawić, by były imprezy sportowe, kulturalne. Życzę wam dużo miłości. To jest wasz czas. Chciałbym żeby każdy przystojny młody chłopak miał obok siebie piękną dziewczynę, dziewczyna przystojnego chłopaka. Żebyście się kochali. Żebyście mieli dobre wyniki w nauce iw sporcie. By Stal i Resovia weszły do ekstraklasy. Rzeszów jest wasz, dla was warto pracować – powiedział ze sceny  prezydent Tadeusz Ferenc.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama