Reklama

Monika Brodka, My Bike i Guitar Force wystąpią podczas tegorocznego Sylwestra na rzeszowskim Rynku. Ratusz na imprezę kończącą 2014 r. wyda ponad 200 tys. zł.

[Not a valid template]

 

Zabawa rozpocznie się o godz. 21:00 i potrwa do godz. 1.00 nowego już roku. Rozpocznie ją godzinny występ rockowego zespołu Guitar Force. Tworzy go siedmioro młodych ludzi z Rzeszowa i okolic, a styl muzyczny oscyluje wokół rocka.

Grupa jest laureatem kilku ogólnopolskich przeglądów i festiwali. Ma na swoim koncie trzy albumy: „Do przodu”, „Muzycy Amelce” oraz „Dwa światy”, która była nominowana przez jury w konkursie Radia Rzeszów na najlepszą podkarpacką płytę ubiegłego roku. Ostatecznie w głosowaniu publiczności zajęła II miejsce.

O godz. 22:15 na scenie pojawi się zespół My Bike, którego większość członków znana jest rzeszowskiej publiczności. Muzycy byli współzałożycielami popularnej już grupy Pectus. Po rozstaniu z jego wokalistą Tomaszem Szczepanikiem założyli własną formację z nowym solista Pawłem Skibą.

Obecny skład swój repertuar opiera na rockowo-popowym, gitarowym brzmieniu. W grudniu 2013 roku ukazała się ich debiutancka płyta, zatytułowana po prostu „My Bike”.

Gwiazdą tegorocznego Sylwestra w Rzeszowie będzie znana polska wokalistka Monika Brodka, która swoją przygodę z zawodową estradą zaczynała blisko 10 lat temu w popularnym programie telewizyjnym „Idol”. Artystka, która często gości w naszym mieście, w dwóch odsłonach zaprezentuje najbardziej znane utwory ze swoich dobrze przyjętych przez krytykę i publiczność krążków: „Album”, „Moje piosenki” i „Granda” oraz mini-albumu „Lax”, który zrealizowała w studio w Los Angeles.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

W przerwie występu artystki, dokładnie o 23:55, życzenia mieszkańcom złoży prezydent Tadeusz Ferenca. Po nich odbędzie się pokaz sztucznych ogni. 15 minut po północy na scenie znów zabrzmią przeboje Brodki.

Sylwestrową zabawę na rzeszowskim Rynku uświetni także DJ ADHD, który miał okazję zagrać na jednej scenie z samym Stingiem podczas jego ubiegłorocznej trasy „Back to Bass Tour”. Towarzyszyć mu będzie wokalistka Kasia Malenda, której znakiem firmowym jest mocny i jednocześnie zmysłowy głos.

Urząd Miasta Rzeszowie na tegoroczną imprezę sylwestrową wyda 210 tys. zł.

eMKa

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama