Fot. Materiały prasowe. Na zdjęciu Szyrmon Wydra i Carpe Diem

W tym roku sylwestrowa scena w Rzeszowie rozbłyśnie o godz. 21:00, a koncert zatytułowany „Wehikuł Czasu” dostojnie pożegna 2016 rok. Gwiazdą wieczoru ostatniego dnia roku będzie Szymon Wydra wraz z zespołem Carpe Diem.

Jak poinformowała Joanna Dul-Cichy ze Estrady Rzeszowskiej, mieszkańcy Rzeszowa, którzy zdecydują się Sylwestra spędzić na Rynku będą mieli okazję powspominać wraz  z artystami wielkie muzyczne postaci m.in. Michaela Jacksona, Amy Winehouse, Ryśka Riedla czy Irenę Jarocką i udowodnić tym samym, że ich muzyka jest wiecznie żywa.

– Utwory zabrzmią w nowych, specjalnie na tę okazję przygotowanych aranżacjach Mariusza Dziubka, charyzmatycznego dyrygenta i lidera zespołu „Dziubek Band”, który tego wieczoru towarzyszył będzie gwiazdom polskiej sceny – poinformowała Joanna Dul-Cichy.

Podczas pierwszej części koncertu zatytułowanej  „Wehikuł Czas” wystąpią Majka Jeżowska, Krzysztof Kiljański, Małgorzata Boć, Małgorzata Chruściel, Janusz Majkut i Mieszko Nagaj oraz Magdalena Steczkowska i Krzysztof Respondek, którzy wcielą się jednocześnie w role prowadzących prezentując także swoje muzyczne wspomnienia.

Druga część koncertu  wprowadzi wszystkich mocnym rockowym brzmieniem w Nowy Rok. Wystąpi Szymon Wydra wraz z zespołem Carpe Diem znany z takich przebojów jak „Życie jak poemat”, „Warto wierzyć”, „Teraz wiem (Do nieba nie chodzę)”.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Tradycyjnie o północy Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa złoży noworoczne życzenia, po których odbędzie się widowiskowy pokaz sztucznych ogni. 

Imprezę sylwestrową, która rozpocznie się o godz. 21:00, poprowadzą znani rzeszowskiej publiczności Ilona Małek i Marcin Pawlak, dziennikarze TVP Rzeszów.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama