Zdjęcie: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News
Reklama

W piątek, 31 grudnia, będą utrudnienia w ruchu na Moście Zamkowym w Rzeszowie. Są one związane z sylwestrowym pokazem dronów.

– Utrudnienia rozpoczną się o godz. 23:30 i potrwają do godz. 1:00 – informuje Sylwia Indycka-Rosół z Estrady Rzeszowskiej. W tym czasie będzie wyłączony prawy pas ruchu w kierunku al. Kopisto.

Pokaz dronów to jedna z atrakcji sylwestra miejskiego. Tańczące maszyny bezzałogowe  będzie można oglądać  m.in. z Mostu Zamkowego i pobliskiego parkingu. Drony wystartują o godzinie 00:25. 

Sylwestrowych atrakcji będzie znacznie więcej.

Na dobry początek, od 21:00, na pomniku Czynu Rewolucyjnego będzie wyświetlany mapping. Kwadrans przed północą, w Parku Sybiraków  zobaczymy kilkunastominutowy pokaz laserów. Zanim rozpocznie się sylwestrowe odliczanie, na budynku ratusza będzie można podziwiać świetlne animacje, a o północy na Rynku wystartuje pokaz laserów.

Wszystko to będzie transmitowane w sieci – na facebookowym kanale Rzeszów Stolica Innowacji, oraz na kanałach FB i Youtube Estrady Rzeszowskiej. Początek transmisji online sylwestra miejskiego o godzinie 23:30. 

(la)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama