Zdjęcie: Teatr Wybrzeże

Zdrada, zazdrość, chciwość i ogromna doza humoru na scenie – tak pachnie Sylwester z „Kumoszkami z Windsoru” w Teatrze im. W. Siemaszkowej w Rzeszowie.

W tym roku, niestety, plany sylwestrowe musimy mocno ograniczyć, ale to nie znaczy, że tą wyjątkową noc musimy spędzić nudnie. O nie! A gwarancją jest Teatr im. W. Siemaszkowej, który zaprasza do siebie na Sylwestra. Tym razem w ostatni dzień 2020 roku będzie można zobaczyć spektakl „Wesołe kumoszki z Windsoru” Williama Szekspira w reżyserii Pawła Aignera. 

„Ta przeciekawa i prześmieszna komedia wielkiego mistrza tragedii potrafi zdziałać cuda! Wyśmienity nastrój i relaks gwarantowane!” – zapewnia ekipa „Siemaszki”.

Akcja „Kumoszek” osnuta jest wokół damsko-męskich intryg. Rubaszny sir John Falstaff postanawia uwieść równocześnie dwie zamężne mieszczki. Biedak nie wie jednak, że obie panie są bliskimi przyjaciółkami i ani myślą puścić mu tych zapędów płazem.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Pani Page i Pani Ford szykują okrutną zemstę w postaci serii żartów, które raz na zawsze mają odstraszyć zuchwałego szlachcica od polowań na wdzięki uczciwych mężatek i… sakiewki ich mężów. Ale na tym nie koniec… Tym perypetiom towarzyszą inne, w których udział biorą bardzo charakterystyczni i charakterni bohaterowie.

Zdrada, zazdrość, chciwość i ogromna doza humoru na scenie, która łączy teatralne tradycje z nowoczesnością.

Sylwestrowe „Kumoszki” zostaną zagrane o godz. 19:00. Bilety w cenie 90 zł i 120 zł można kupić TUTAJ.

(jg)
 
redakcja@rzeszow-news.pl
Reklama