Zdjęcie: Rzeszowski Dom Kultury
Reklama

Sylwester dla seniorów? Dlaczego nie? 31 grudnia rzeszowscy seniorzy będą witać Nowy Rok w trakcie specjalnej edycji popularnej potańcówki organizowanej przez Rzeszowski Dom Kultury. 

Mamy grudzień, a Potańcówki dla Seniorów wciąż się odbywają. Z uwagi na chłodne wieczory seniorzy przy dźwiękach muzyki bawią się już nie na rzeszowskich bulwarach, a w auli Zespołu Szkół Mechanicznych (ul. Hetmańskiej 45a).

W grudniu potańcówki odbędą się 7 i 14 o godz. 16:00. 31 grudnia zaplanowano z kolei specjalną Sylwestrową odsłonę tego wydarzenia. 

Sylwestrowa potańcówka rozpocznie się o godz. 19:00 i zakończy o 2:00 w nocy. Wstęp na zabawę jest bezpłatny, ale z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc będą obowiązywać zaproszenia. 

Odebrać je będzie można w dniach 9 i 10 grudnia w auli Zespołu Szkół Mechanicznych (w godzinach 11:00 – 14:00). Jedna osoba może odebrać maksymalnie dwa zaproszenia.

Wydarzenie będzie mieć charakter bezalkoholowy, a w napoje i przekąski należy zaopatrzyć się we własnym zakresie. Sylwestra dla seniorów organizuje Rzeszowski Dom Kultury. 

oprac. (jg)

redakcja@rzeszow-news.pl 

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: