Reklama

Zarzut usiłowania zabójstwa 69-letniej kobiety rzeszowska prokuratura przedstawiła 47-letniemu synowi. Mężczyzna został aresztowany na trzy miesiące.

W piątek wieczorem policjanci interweniowali w mieszkaniu przy ulicy Kochanowskiego. Na miejscu funkcjonariusze zastali zgłaszającą interwencję, oraz jej brata i matkę. 69-letnia kobieta miała obrażenia zadane nożem. Policjanci wezwali pogotowie oraz zatrzymali 47-letniego syna pokrzywdzonej.

Na miejsce przybył prokurator. Pod jego nadzorem policjanci przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia. Na podstawie zebranego materiału dowodowego prokurator Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów przedstawił synowi kobiety zarzut usiłowania zabójstwa. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego czynu.

– Dzisiaj na wniosek prokuratora, Sąd Rejonowy w Rzeszowie zastosował wobec zatrzymanego mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. W sprawie prowadzone jest dalsze śledztwo – poinformowała w niedzielę Komenda Miejska Policji w Rzeszowie.

redakcja@rzeszow-news.pl

 

Reklama
UDOSTĘPNIJ

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.